PDA

View Full Version : لطفا این برنامه رو قیمت بگذارید

eniak.master
چهارشنبه 05 مرداد 1384, 10:05 صبح
با سلام
یک پروژه امور دفتری ( کارگزینی ) گرفته ام .

در این پروژه از حدود 40 ریپورت استفاده میشود . مثلا لیست افراد بر اساس کسانی که یک فرزند دارند . و یا گزارشاتی مثل نامه ها و فرمهایی که باید صادر بشود مثل گواهی عضویت .
مشخصات نفراتی کمتر از 500 نفر باید وارد شود (تمام مشخصات )‌ و عملیات فیلتر کردن و جستجو و گزارشگیری به آسانی در آن انجام شود .
یک بخش دیگر برنامه هم بخشنامه ها و ابلاغیه هایی است که ممکن است چند قسمت ( یکی از آنها کارگزینی است ) دریافت کنند و تقریبا یک سیستم دبیرخانه است . (‌فرستنده نامه ؛ موضوع نامه ؛ مربوط به بخش؛ اصل نامه ) که البته اصل نامه اسکن می شود و در فایلی قرار می گیرد .
خواهشمندم اگر قیمتی می توانید روی این پروژه بگذارید بنده را مطلع بفرمایید .
با تشکر

eniak.master
جمعه 07 مرداد 1384, 00:31 صبح
ضمنا در مورد بیمه و سایر چیزهایی که ممکن است به برنامه اضافه بشوند نیز من رو راهنمایی کنید .
با تشکر فراوان

eniak.master
شنبه 08 مرداد 1384, 22:37 عصر
بچه ها منتظرم . و یک کم عجله دارم . اگه یک برنامه نویس حرفه ای پیدا می شه کمک کنه . البته با یک کمی استدلال و توضیحاتی که عرض کرده ام .

sarami
شنبه 08 مرداد 1384, 22:45 عصر
توضیحات کافی نیست اول بهتره بگی سورس رو هم می دی یانه تحت شبکه برا چندتا node و...

eniak.master
شنبه 08 مرداد 1384, 22:55 عصر
خوب حالا شد
اولا انحصار رو به خود طرف می دم یعنی حق کپی و سورس برنامه .
دوما برنامه تحت شبکه هست و برای 5 سیستم استفاده می شه .
سوما اگه تحت شبکه نباشه چه قیمت می شه .
اگر منظور شما اینها بود پاسخ بفرمایید .

Touska
یک شنبه 09 مرداد 1384, 12:15 عصر
براش یک میلیون نیم خوبه. :)

Kamyar.Kimiyabeigi
یک شنبه 09 مرداد 1384, 12:37 عصر
از چه database ایی میخوای استفاده کنی و آیا تمام نیازمندیهای اونها رو پرسیدی؟ و ممکنه وسط پروژه نیازاشون تغییر کنه؟ چقدر زمان داری؟

PalizeSoftware
یک شنبه 09 مرداد 1384, 13:30 عصر
دوست عزیز قرارداد یادت نره. حتما این کار رو بکن. تمام نیازها رو در قرارداد ذکر کن که چنانچه بعد نیازی جدید مطرح شد حق با تو باشه و حق‌الزحمه دریافت کنی و ...
این لینک رو ببینی بد نیست:
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=24692
موفق باشی

eniak.master
دوشنبه 10 مرداد 1384, 21:48 عصر
با سلام
با تشکر فراوان .
از بانک اکسس می خواهم استفاده کنم . البته اگه شما پیشنهادی دارید بفرمایید .
تقریبا 80 درصد نیازمندیهایشان سوال شده ولی تجزیه و تحلیل کامل پروژه خیلی وقت می گیره . البته قبلا چوبش رو خوردم و در چند پروژه قبلی طرف وسط برنامه خواسته های جدیدی رو مطرح کرده بود. از نظر زمان نیز مشکلی ندارم و در اختیار من است .
از PalizeSoftware هم به خاطر آدرسی که فرمودند بسیار متشکرم

Kamyar.Kimiyabeigi
سه شنبه 11 مرداد 1384, 07:58 صبح
به نظر من اول نیازمندیهاشونو تعیین کن و بابت اونچه که تعیین کردی قرار داد ببند از لحاظ قیمت هم بین 800000 تا 1300000 میلیون تومان ببند اگر هم وسط کارت نیازمندی جدیدی ازت خواستن بگو که من طبق قرارداد نیازمندیهارو نحویل میدم و بابت نیازهای جدیدشون هم هزینه جدا تعیین کن در ضمن در مورد نحوه بستن قرارداد هم خیلی دقت کن که سرت کلاه نره در خصوص نحوه بستن قرارداد و همچنین حقوق مربوط به برنامه نویسان در این فروم بحث شده
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=24692&highlight=%DE%D1%C7%D1%CF%C7%CF
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=25282&highlight=%DE%D1%C7%D1%CF%C7%CF
موفق باشی

eniak.master
شنبه 22 مرداد 1384, 17:52 عصر
:sunglass: