PDA

View Full Version : اشکال در نصب ویژوال استدیو بعد از نصب SOQ server 2008

mahdi68
یک شنبه 25 مهر 1389, 15:04 عصر
سلام
من SQL server 2008 رو سیستمم نصب کردم (ویندوز 7) بعد ویژوال استدیو 2008 نصب کردم ولی در قسمت new project >> project type >> visual #c هیچ گزینه ای نیست که انتخاب کنم !!! و بخش templates هم خالی هست !!! یعنی نمیتونم پروژه جدید ایجاد کنم !!! لطفا راهنماییم کنید که چجوری باید این مشکل حل کنم ؟
متشکرم

rasoolf
یک شنبه 25 مهر 1389, 15:29 عصر
سلام
یه بار برنامه رو uninstall کن بعددوباره نصب کن اما این دفعه موقع نصب حواست باشه موقع نصب توی پنجره ای که عکسش رو گذاشتم گزینه هایی رو که میخوای انتخاب کنی

mahdi68
یک شنبه 25 مهر 1389, 19:21 عصر
سلام
دوست عزیز این کار کردم قبلا اتفاقا منم فکر میکردم که حتما تو این قسمت تیک نزدم ولی بعد نصب بازم همین مشکل دارم !!!

rasoolf
دوشنبه 26 مهر 1389, 10:28 صبح
سلام . احتمال داره cd برنامه مشکل داشته باشه . یه cd جدید بخر شاید مشکلت حل شه:چشمک:

احمد رضا طونی
دوشنبه 26 مهر 1389, 12:26 عصر
سلام دوست عزیز
1. اول ویژوال استدیو رو نصب کن
2.در بخش کاستم اسکیوال پیش فرض ویژوال رو نصب نکن منظورم اینه تیکش رو بردار.
3.وقتی ویژوال استدیو نصب شد سیستم رو خاموش و روشن بکن بعد اسکیو ال 2008 رو نصب کن و مواظب مسیر دایرکتوری روت که براش مشخص می کنی باش .اگر گزینه مسیردهی به برنامت غیر فعال بود توجهی نکن نصب رو انجام بده.یادت باشه اول ویژوال استدیو بعد ایکسوال سرور

Mohandes2009
دوشنبه 26 مهر 1389, 12:43 عصر
سلام
من SQL server 2008 رو سیستمم نصب کردم (ویندوز 7) بعد ویژوال استدیو 2008 نصب کردم ولی در قسمت new project >> project type >> visual C#‎ هیچ گزینه ای نیست که انتخاب کنم !!! و بخش templates هم خالی هست !!! یعنی نمیتونم پروژه جدید ایجاد کنم !!! لطفا راهنماییم کنید که چجوری باید این مشکل حل کنم ؟
متشکرم

اول باید vs را نصب کنی
بعد sql

حالا شما وقتی نصب میکردی شاید تیک #C را برداشتی دوباره نصب کن و Defult یا full را انتخاب کن

در حالت کلی هم vs2008 با sql2005 و پایین ترش با xp سازگارتره و

vs2010 با sql2008 با vista سازگارترند به مشکل کمتری بر می خوری:چشمک: