PDA

View Full Version : مشكل با ديتاگريد جانوس

maryamgol
دوشنبه 26 مهر 1389, 07:04 صبح
با سلام خدمت دوستان
چه جوري ديتاگريد جانوس رو به برنامه اضافه ميكنيم؟
1- با choose Item خطا ميده.
2- با درگ كردن داخل tool box هيچ اتفاقي نمي افته.
درضمن يه فايل dll از جانوس دارم.

Reza_Yarahmadi
دوشنبه 26 مهر 1389, 07:44 صبح
اگر با Choose Item خطا ميده به اين معنيه كه dll شما مشكل داره ، يا كامپوننت نيست يا فايلش به هر دليلي خراب شده.
براي كار با ابزارهاي جانوس به 3 dll در برنامه نياز داريد (Data , Common و dll كامپوننت مورد نظر). Common و Data به برنامه بايد اضافه بشه و نميشه به ToolBox اضافه كرد شايد شما يكي از اين فايلها رو ميخوايد اضافه كنيد!
اسم dllي كه داريد چيه؟

ایمان مدائنی
دوشنبه 26 مهر 1389, 07:45 صبح
دوست عزيز شايد بايد كل كامپوننت رو نصب كني تا به ويژوال اضافه بشه !
منظورم اينه من وقتي اين كامپوننت رو دانلود كردم يك فايل نصب داشت وقتي نصب كردم خودش به ويژوال اضافه شد !
البته تمام كامپوننت هاي جانوس نصب شد
اگر خواستي بدوني از كجا دانلود كني پياك خصوصي بده تا لينك بهت بدم ، اگه اينجا لينك بزارم مديرا پاكش ميكنن .

Reza_Yarahmadi
دوشنبه 26 مهر 1389, 07:51 صبح
دوست عزيز شايد بايد كل كامپوننت رو نصب كني تا به ويژوال اضافه بشه !
منظورم اينه من وقتي اين كامپوننت رو دانلود كردم يك فايل نصب داشت وقتي نصب كردم خودش به ويژوال اضافه شد !
البته تمام كامپوننت هاي جانوس نصب شد
اگر خواستي بدوني از كجا دانلود كني پياك خصوصي بده تا لينك بهت بدم ، اگه اينجا لينك بزارم مديرا پاكش ميكنن . اون فايل نصب چيزي جز dllهاي جانوس (پوشه bin) و چند نمونه برنامه آموزشي نيست.
من بعد از ك.ر.ك كردن dllها ، فايلهاي نصب شده ، فايل نصب و ... پاك كردم و فقط dllها رو نگه داشتم و ازشون استفاده ميكردم.

maryamgol
دوشنبه 26 مهر 1389, 08:52 صبح
پيام خصوصي خطاي زير رو ميده
iman_lovely666 has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her.

If you are trying to send this message to multiple recipients, remove iman_lovely666 from the recipient list and send the message again

ایمان مدائنی
دوشنبه 26 مهر 1389, 08:55 صبح
براي ارسال پيام خصوصي بايد گزينه ارسال پيام حتي اگر شخص در ليست دوستان شما نباشد را تيك بزنيد
زير گزينه ارسال هست الان لينك را براي شما ارسال ميكنم

maryamgol
دوشنبه 26 مهر 1389, 09:36 صبح
ما كه هر كار كرديم نتونستيم پيام خصوصي بفرستيم.
از لطفتون بي نهايت سپاسگزارم