PDA

View Full Version : سوال: مشکل در باز شدن برنامه روی مرورگر

karim orooji
دوشنبه 26 مهر 1389, 09:49 صبح
با سلام
از دیشب هر چی برنامه رو دات نت باز میکنم و میخام برنامه رو ببرم روی مرورگر اجراش کنم
این خطا رو میده

Internet Explorer cannot display the webpage

زمانی که open in web browse رو میزنم صفحه پیشفرض من Default.aspx
زمانی که مرورگر برنامه رو باز میکنه آدرس اینه

http://localhost:1095/site/

aserfg
دوشنبه 26 مهر 1389, 13:38 عصر
عزیز به پورت صفحه ای که مرورگر باز می کنه دقت کن و با پورت نمایش داده شده در قسمت tray مربوط به taskbar (کنار ساعت) روی آیکون سرورت مقیسه کن اگه تفاوت داشت بگو تا راهنماییت کنم.

Mostafa_Dindar
دوشنبه 26 مهر 1389, 13:43 عصر
https://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=144976

karim orooji
دوشنبه 26 مهر 1389, 14:18 عصر
با سلام به دو دوست دو همشهری عزیز

عزیز به پورت صفحه ای که مرورگر باز می کنه دقت کن و با پورت نمایش داده شده در قسمت tray مربوط به taskbar (کنار ساعت) روی آیکون سرورت مقیسه کن اگه تفاوت داشت بگو تا راهنماییت کنم.

آره تفاوت داره

aserfg
دوشنبه 26 مهر 1389, 14:51 عصر
دوست عزیز مشکل از آنتی ویروسته احتمالا node32 داری و حدس می زنم اخیرا username,pass منقضی (expire) شده باشه توی این لینکی هم که دوستمون گفتن توضیح داده شده . البته توضیحات این دوستمون راجع به نسخه خاصی ار nod32 هست . اگه ورژن شماESET SMART SEQURITY است گزینه هاش متفاوته :
ADVANCED SETUP..HTTP HTTPS...WEB BROWSERS تیک کنار vS رو بردار.

karim orooji
دوشنبه 26 مهر 1389, 15:28 عصر
سلام دوست عزیز
نه یوزر پس نود رو هم تغییر دادم باز هم مشکل رفع نشد
لینک صفحه ای که دوست عزیز جناب مصطفی گذاشتند مال انتی ویروس نود ورژن 3
با ورژن 4 خیلی چیزهاش تفاوت داره هر نگاه کردم چیزی سر در نیاوردم

pedram_ns
سه شنبه 04 آبان 1389, 12:45 عصر
دوست عزیز مشکل از آنتی ویروسته احتمالا node32 داری و حدس می زنم اخیرا username,pass منقضی (expire) شده باشه توی این لینکی هم که دوستمون گفتن توضیح داده شده . البته توضیحات این دوستمون راجع به نسخه خاصی ار nod32 هست . اگه ورژن شماESET SMART SEQURITY است گزینه هاش متفاوته :
ADVANCED SETUP..HTTP HTTPS...WEB BROWSERS تیک کنار vS رو بردار.

من هم همین مشکل رو دارم من این کار بالا رو کردم پورت هر دو یکی شد ولی بازهم مشکل حل نشد

aminghaderi
سه شنبه 04 آبان 1389, 22:20 عصر
من هم همین مشکل رو دارم من این کار بالا رو کردم پورت هر دو یکی شد ولی بازهم مشکل حل نشد مروگر داخلی خود vs از استاندارد های ie پیروی می کنه ، به جای ie در این موارد از اون می شه استفاده کرد.
برای این مشکل هم شخصا ویندوز عوض می کنم. (من تخصص نصب ویندوز ندارم ، دوستان اعلام کردند ظرف 5 دقیقه می شود ویندوز و مخلفاتش رو داخل سیستم نصب کرد؟!:گیج: شخصا حداقل نصف روز الاف این موضوع می شوم!:کف:)

maxpayn2
چهارشنبه 05 آبان 1389, 08:25 صبح
من تخصص نصب ویندوز ندارم ، دوستان اعلام کردند ظرف 5 دقیقه می شود ویندوز و مخلفاتش رو داخل سیستم نصب کرد؟!:گیج: شخصا حداقل نصف روز الاف این موضوع می شوم

وقتی ویندوز ، درایور ها ، نرم افزار ها و ... رو نصب کردی با نرم افزاری مانند Norton Ghost از درایو ویندوز یک image بگیر و هر وقت ویندوز یا ... خراب شد با همون نرم افزار در عرض کمتر از 10 دقیق image رو روی درایو برگردون