PDA

View Full Version : سوال: TinyMCE روی سرور هاستم اجرا نمیشه!؟!

jahanmanesh
دوشنبه 26 مهر 1389, 15:08 عصر
سلام
وقتی روی کامپیوتر خودم سایت رو اجرا میکنم همه چی OK هستش ولی وقتی سایت رو روی هاست آپلود می کنم ، TinyMce که تو صفحه خبرهام (کلا تمام صفحاتث که TinyMce توش هست) اجرا نمیشه!

آیا تا به حال کسی به این مشکل برخورده؟

لطفا کمک کنید

aminghaderi
دوشنبه 26 مهر 1389, 17:02 عصر
آیا تا به حال کسی به این مشکل برخورده؟بنده شخصا ، خیر.
لطفا مرورگرتون رو رست کنید (تمام cache و off line data وhistory و ... ) را هم پاک کنید ، اون وقت دباره برنامتان رو بروی لوکال تست کنید ، ببینید باز هم درست کار می کند؟؟

mmnoody2006
دوشنبه 26 مهر 1389, 17:12 عصر
دوست عزیز درسته که این ادیتور رایگانه ولی معمولا بعضی از این ادیتور ها در ورژن های خاص بعدا پولی می شدن اینم یه روش فشار آوردن برای پول گرفتنشون هست

jahanmanesh
دوشنبه 26 مهر 1389, 18:27 عصر
سلام مرسی از پاسخ دادنتون...کلا روی لوکال درست اجرا میشه!شما نظزتون درباره ادیتورهای دیگه چیه؟کدوم رو پیشنهاد می کنید!

aminghaderi
دوشنبه 26 مهر 1389, 19:01 عصر
سلام مرسی از پاسخ دادنتون...کلا روی لوکال درست اجرا میشه!شما نظزتون درباره ادیتورهای دیگه چیه؟کدوم رو پیشنهاد می کنید!

ببینید من 10 تا 15 تا ادیتور خوب (معروف و غیر معروف) رو تست کردم و هر کدامشان یه مشکلی داشت؟! حتی fck !!
و این ادیتوری که شما انتخاب کردید ادیتوری هست که من بهترین انتخاب کردم و همچینین در برترین cms های دنیا داره استفاده می شود دقیق یادم نیست کدام cms ها بودند ولی چیزی که مهمه عدم اجرای اون در حالتی که شما می گید هست؟!

شما مرورگرتان را Reset کردید؟؟؟
این کار خیلی مهم هست؟! دوستانی که با جاوا اسکریپ کار کردند ، می دونند کد های جاوا چقدر حساس هستند و در صورت وجود خطایی هرچند کوچک کل کدهای موجود در صفحه اجرا نمی شوند!

دلیل این که گفتم مرورگر رو رست کنید به این دلیل بود که مرورگرها معمولا سیستم رو کش می کنند و با تغییر کد ، این تغییرات دیده نمی شود ؟! (در بعضی از شرایط)
من احتمال می دهم مرورگر شما صفحه که بروی لوکال اجرا می شود رو کش (cache) کرده و در اجرا صفحه رو قبل از خرابی نمایش می دهد؟! (این فقط یه فرض با توجه به تجربه هست)

اگر این طور نیست در فروم مربوط به tiny ، این سوال رو مطرح کنید ، متخصص های اون حتمی جواب قانع کننده ای دارند.

موفق باشید.

mmnoody2006
دوشنبه 26 مهر 1389, 19:22 عصر
آقا تو رو خدا این ادیتور های الکی رو ول کنید اینم یه ادیتور فوق العاده همراه با سورس کامل و رایگان واقعی

mmnoody2006
دوشنبه 26 مهر 1389, 19:23 عصر
در ضمن نمونه برنامه هم داره همون تو فایله

farhadt
دوشنبه 26 مهر 1389, 20:55 عصر
من یه مشکل داشتم و اونم جوابش این بود که باید توی صفحه ات vlidaterequest رو false ;kd:

<%@ Page Language="VB" validateRequest="false" AutoEventWireup="false" CodeFile="Default.aspx.vb" Inherits="_Default" %>

در ضمن چک کن ببین شاخه tiny رو همونجایی که توی صفحه ات آدرس دهی کردی گذاشتی یا نه؟

اگه درست نشد، متن error رو یا لینک صفحه رو اینجا بزار تا چک کنیم.

یه sample هم گذاشتم، عینا آپلود کن ببین این درست کار میکنه رو سرورت یا نه. من با همین کار کردم درسته.

aminghaderi
سه شنبه 27 مهر 1389, 01:41 صبح
آقا تو رو خدا این ادیتور های الکی رو ول کنید اینم یه ادیتور فوق العاده همراه با سورس کامل و رایگان واقعی
حواست هست داداشم چی دارید می گید؟!
tinyMCE یه ادیتور کاملا حرفه ای هست که حرف اول رو در بین ادیتور ها داره می زنه ؟!
شما احتمالا شناختی در باره این ادیتور ندارید که این طور ساختار و بیس این ادیتور رو با این جوابتون زیر سوال بردید!

این ادیتور طراحی کاملا مهندسی داره یعنی :

1- ماژولار بودن ادیتور (دارای هسته و ماژول).
2- استفاده از قوی ترین متد های برنامه نویسی (کاملا شی گرا و اصولی طراحی شده).
3- بهینه شده (بسیار سبک و قابلیت شخصی سازی در حد بالا)
4- مستقل از سکو (کامپوننت دات نت نیست که فقط تحت دات نت کار کنه ؟!)
5-پشتیبانی از تقریبا تمام مرورگر ها (من IE ، FF ، Opera رو شخصا چک کردم.)
6- پشتیبانی از AJAX (خیلی راحت شما می تونید در این ادیتور با عنواع ساختار های اجکس کار کنید.)
و ...

حالا اگر از این ادیتور استفاده نمی کنید ، اشکالی نداره ولی دیگه زیر سوال نبریدش!:ناراحت:
در ضمن اون ادیتور شما به دلیل کامپوننت بودن و وابسته بودن به .net با تمام متد های اجکس سازگار نیست؟! (این فقط یه ایرادش هست.)
واقعا تعجبم شما یه ادیتور به این کوچکی که تازه کامپوننت دات نتی هست رو با یه همچین ادیتور قوی و ماژولاری مقایسه کردید؟!
این مقایسه مثل مقایسه dos با windows 7 می مونه؟!
جفتشون سیستم عامل هستند؟! ولی کاربرد و ساختارشان خیلی متفاوت هست.
-------------
لطفا یه لینک از شرکت سازنده یا سایت پشتیبانی این ادیتور بذارید ، می خواهم توضیحات تکمیلی و مستندات این ادیتور رو مطالعه کنم.

jahanmanesh
سه شنبه 27 مهر 1389, 10:00 صبح
تشکر از همه دوستان

منم در اینکه Tiny عالی هست شک ندارم ولی به این نتیجه رسیدم که تا زمانی که واقعا احتیاج به تمام امکانات اون نداریم نیاز نیست حتما از همچین ادیتور کاملی استفاده کنیم!ادیتور htmleditor بسیار خوب و سبک است!
(http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=58596&d=1287418901)

mmnoody2006
سه شنبه 27 مهر 1389, 12:15 عصر
ببینم نکنه تو اینو نوشتی که اینقدر ازش دفاع می کنی

این ادیتوری هم که من گذاشتم هیچ اشکالی نداره هیچ خوبی این ادیتور هم همینه
که برای دات نت نوشته شده کاملا رایگانه .....

aminghaderi
سه شنبه 27 مهر 1389, 14:23 عصر
ببینم نکنه تو اینو نوشتی که اینقدر ازش دفاع می کنی
این ادیتوری هم که من گذاشتم هیچ اشکالی نداره هیچ خوبی این ادیتور هم همینه
که برای دات نت نوشته شده کاملا رایگانه ..... :قهقهه::قهقهه::قهقهه:
اگر به تیم توسعش دعوتم کنند بدم نمی یاد... :لبخند:
http://tinymce.moxiecode.com
هر ادیتوری که پسند کردید ، همون ادیتور رو کار کنید .
موفق باشید.