PDA

View Full Version : مبتدی: مشکل با Fast Report

ERIKA
دوشنبه 26 مهر 1389, 16:34 عصر
با سلام
من برنامه ای را میخاستم از سیستمی به سیستم دیگری منتقل کنم با وجوداینکه برنامه روی سیستم اول مشکلی نداره ولی با چنین پیغام خطا یی در سیستم دومی در زمان اجرا یش مواجه می شوم
project pro.exe raised class Eread with mwssage 'property showhint does not exist'.
وقتی هم می خواهم فرم ها را ببینم با چنین خطایی مواجه می شوم .که اینگار فست ریپورت نصب نیست در حالی که فست نصب است
Error reding
frxDBDataset1.Bcd To currency :Property Bcdtocurrency does not exit.ignore the error to continue?
....
بعد وقتی فست خودم را با فست سیستم دوم مقایسه میکنم به در object inspectorشی frxdbdataset از خصوصیاتش یک bcd to currensy که مقدار False دارد در حالی که در فست سیستم دوم چنین چیزی ندارد.
من حتی چند با فست پاک کردم از اول نصب کردم با ان یک برامه اجرا کردم منظورم اینکه بدون این خاصیت کار می کنه ولی برای اجرای این برنامه هم به Bcd To currencyنیاز داره.....
حالا ممنون میشم از دوستان اگر راهی ارایه بدهند که این خصوصیتی که روی سیستم دوم نیست اضافه کنم .
delphi7-FastReport 4

حمیدرضاصادقیان
دوشنبه 26 مهر 1389, 16:59 عصر
سلام.احتمالا نسخه ای که در کامپیوتر اول هست جدیدتر از نسخه هست که در کامپیوتر دوم هست.شما سعی کنید اخرین نسخه که 4.9 هست رو دانلود کنید و با اون تست کنید ببینید مشکل حل میشه یاخیر.

khoshblagh
سه شنبه 27 مهر 1389, 09:01 صبح
سلام.احتمالا نسخه ای که در کامپیوتر اول هست جدیدتر از نسخه هست که در کامپیوتر دوم هست.شما سعی کنید اخرین نسخه که 4.9 هست رو دانلود کنید و با اون تست کنید ببینید مشکل حل میشه یاخیر.
با سلام خدمت دوستان
در تائید فرمایشات جناب آقای صادقیان چندی قبل من هم همین مشکل را داشتم. بعد از بررسی متوجه شدم در رایانه دوم نسخه قدیمی تر نصب بود که با ارتقا آن به نسخه 4.6.8 مشکل برطرف شد.