PDA

View Full Version : vfp skin

kia1349
پنج شنبه 03 مهر 1382, 15:54 عصر
بچه ها سلام
یه سری به سایت www.vfpskin.com.ar بزنید
ورژن جدید vfpskin رو دانلود کنید و حال کنید

rezakhj
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1385, 10:56 صبح
از این اسکین ها که با پسوند VFS هستند چطوری استفاده کنیم

kia1349
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1385, 11:34 صبح
خودش مثال داره.فایلهای تصویر رو توی هم کرده و با توابع سطح پائئین توی فایل رو میخونه
در واقع کلک رشتی زده

mehran_337
پنج شنبه 30 شهریور 1385, 00:41 صبح
اسکین 2 را استفاده می کنم
امروز با مشکل جالبی برخورد کردم . وقتی در فرمم که مثلا ابعاد500 * 400 داره و از اسکین استفاده می کنم باید فرم دیگری هم مثلا با دکمه "جدید" لود بشه اما اگه فرم دوم 200*100 باشه فرم اول هم ابعاد 200*100 می گیره و حالتش بهم می خوره چون هر دو از یک کلاس اسکین دارند استفاده می کنند. در اکتیو فرم با دستور readskin فرم و باز خوانی می کنم اما می خوام بدونم این کارش همینطوریه یعنی در دو فرمی که باید نمایش داده باشند همه فرمها ابعاد فرم جدید و می گیرند؟ و چاره اش چیه؟

mehran_337
جمعه 31 شهریور 1385, 22:34 عصر
خب حل شد . آقا کیا زحمت کشیدند و گفتند مقدار vfp7 را برابر .t. قرار بدم . با تشکر از آقای حیدری کیا.
نوشتم چون گفتم شاید بعضی از بچه ها هم به این مشکل بر بخورند.

naderigh
دوشنبه 29 آبان 1385, 13:19 عصر
من از skin 2 در یک فرم که گرید داره و چندین کامبو باکس داره استفاده کردم ولی هم هدر گرید بهم میریزه و همن اینکه در int فرم Thisform.Refresh گذاشتم پیغام cannot access the selected table میده
البته vfp7 را نیز برابر .T. قرار دادم و =rndskin() نیز درست است و rskin نیز .T. میباشد
لطفا راهنمائی فرمائید

mehran_337
دوشنبه 29 آبان 1385, 14:34 عصر
دوست گرامی اسکین 2 کاری به آبجکت های دیگر فرم نداره . اون ورژن 3 هست که روی آبجکت ها (اونهم نه همه بلکه تکست باکس و دکمه) تغییرات می ده پس مشکل شما از جای دیگه هست.
اولا Init فرم رفرش نمی خواد .
ثانیا اسکین در فرم باعث می شه init یکبار دیگر هم فراخوانی بشه یعنی فرمی که اسکین داره کدهای موجود در init دوبار اجرا می شن بهمین خاطر مسلما شما در واقعه init بانکتو (dbf) باز می کنید که در بار دوم برای باز کردنش این خطا رو می گیره
بهتره کنترل بازوبسته کردن بانکو به data environment بسپارید تا این مشکلات پیش نیاد

naderigh
سه شنبه 30 آبان 1385, 07:01 صبح
ممنون از لطف شما
ولی من مجبورم که بانکها را در init فرم باز کنم و از data environment استفاده نمیکنم چون بانکها و مسیرهایش متغیر میباشد
البته درست میفرمائید init فرم دو بار اجرا میشود و چون در init فرم هدر و فیلدهای گرید را مشخص میکنم گرید نیز بهم میریزد

naderigh
سه شنبه 30 آبان 1385, 08:03 صبح
من مشکل را اینطوری حل کردم که بانکها را در load فرم باز و در activate فرم نیز سایر کنترلها را فعال یا غیر فعال و همچنین تنظیمات گرید و .... و init فرم خالی است

mehran_337
سه شنبه 30 آبان 1385, 10:26 صبح
خدا رو شکر .
انشاءالله مشکل همه جوانان ما حل بشه . آمین ...