PDA

View Full Version : پسورد در اول برنامه

night_secret
سه شنبه 27 مهر 1389, 16:47 عصر
سلام به همه ی دوستان چه طوری میشه واسه اول برنامه پسورد گذاشت؟؟؟:متفکر:

butterfly8528
سه شنبه 27 مهر 1389, 17:31 عصر
سلام دوست عزیز .

برای این کار راه های زیادی وجود داره که بهترین اونها ذخیره و بازیابی UserName و PassWord در DataBase هست .

جستجو کنید .

M.T.P
سه شنبه 27 مهر 1389, 17:57 عصر
کمک درمورد ورود به برنامه (http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=253724)

mmssoft
سه شنبه 27 مهر 1389, 20:52 عصر
http://dl.vbassistant.net/PasswordSimple-VBAssistant.net.zip

parsiyan_mohsen
چهارشنبه 28 مهر 1389, 10:47 صبح
با سلام و احترام

دوست عزیز این فایل ضمیمه ای که واست گذاشتم یه مدیریت رمز ورود هست که قابلیت چک کردن و تغییر رمز عبور قبلی رو هم داره ، این برنامه رو خودم نوشتم. امیدوارم که مشکلتو حل کنه.
رمز عبور اولیه : mohsen jaafari

با تشکر

soheilbehro
چهارشنبه 28 مهر 1389, 15:51 عصر
سلام دوست عزیز .

برای این کار راه های زیادی وجود داره که بهترین اونها ذخیره و بازیابی UserName و PassWord در DataBase هست .

جستجو کنید .
به نظر من بدترین کار ذخیره پسورد تو بانک اطلاعاتی هستش
چون کاربر به راحتی می تونه با داخل شدن بهب بانک اطلاعاتی کلمه عبور رو بفهم اگه هم به اکسس رمز بدیم بازم یه جورایی میشه دستکاریش کرد
در استفاده از بانک اطلاعاتی فقط یه راه داره که خوب باشه اونم اینکه قبل از اینکه پسورد رو در بانک ذخیره کنی اونو تبدیلش کنی به کد
مثلا با ام دی فایو یا هر چیزه دیگه ای تا کسی اگه به داخل بانک اطلاعاتی هم بره نتونه کلمه عبور رو بفهمه

parsiyan_mohsen
چهارشنبه 28 مهر 1389, 18:12 عصر
چون کاربر به راحتی می تونه با داخل شدن بهب بانک اطلاعاتی کلمه عبور رو بفهم اگه هم به اکسس رمز بدیم بازم یه جورایی میشه دستکاریش کرد
در استفاده از بانک اطلاعاتی فقط یه راه داره که خوب باشه اونم اینکه قبل از اینکه پسورد رو در بانک ذخیره کنی اونو تبدیلش کنی به کد
مثلا با ام دی فایو یا هر چیزه دیگه ای تا کسی اگه به داخل بانک اطلاعاتی هم بره نتونه کلمه عبور رو بفهمه

با سلام و احترام
دوست عزیزمون راست میگن ولی به نظر من تازه کارها بانک اطلاعاتی مربوط به رمز ورود رو پیش برنامه اصلی می زارن. دوست عزیز بانک اطلاعاتی رمز ورود رو که پیش برنامه نمی زارن بعدش هم اسمشو بزارن password.mdb اینجور فایل های مهم رو معمولاً تو شاخه های سیستمی ویندوز میزارن، که کسی نتونه به راحتی پیداش کنه و بهش دسترسی داشته باشه.

با تشکر

butterfly8528
پنج شنبه 29 مهر 1389, 03:16 صبح
نقل قول:
با سلام و احترام
دوست عزیزمون راست میگن ولی به نظر من تازه کارها بانک اطلاعاتی مربوط به رمز ورود رو پیش برنامه اصلی می زارن. دوست عزیز بانک اطلاعاتی رمز ورود رو که پیش برنامه نمی زارن بعدش هم اسمشو بزارن password.mdb اینجور فایل های مهم رو معمولاً تو شاخه های سیستمی ویندوز میزارن، که کسی نتونه به راحتی پیداش کنه و بهش دسترسی داشته باشه.

با تشکر
سلام .

دوستمون پرسید چطور واسه ورود به برنامه پسورد بگذاریم ، من هم گفتم ذخیره و بازیابی از DataBase !
من حرفی از اکسس زدم ؟ من گفتم پسورد رو بدون رمزنگاری تو دیتابیس ذخیره کن ؟

دوست عزیز اصلا ذخیره پسورد در هر کجا بدون رمزنگاری 100% اشتباه است .

موفق باشید .

soheilbehro
جمعه 30 مهر 1389, 13:10 عصر
حالا کسی می تونه بگه چطوری پسوردی که در بانک اطلاعاتی ذخیره شده است رو به کد تبدیل کنیم

butterfly8528
شنبه 01 آبان 1389, 04:24 صبح
حالا کسی می تونه بگه چطوری پسوردی که در بانک اطلاعاتی ذخیره شده است رو به کد تبدیل کنیم
شما باید ابتدا پسورد رو کد کنید و بعد در دیتابیس ذخیره کنید . روش های رمزنگاری زیادی در انجمن مطرح شده که با جستجو میتونید اونها رو پیدا کنید .البته بهتره روش رمزنگاری ابتکاری باشه !

soheilbehro
شنبه 01 آبان 1389, 12:12 عصر
شما باید ابتدا پسورد رو کد کنید و بعد در دیتابیس ذخیره کنید . روش های رمزنگاری زیادی در انجمن مطرح شده که با جستجو میتونید اونها رو پیدا کنید .البته بهتره روش رمزنگاری ابتکاری باشه !
می تونید یه مثال کوچولو بزنید

butterfly8528
یک شنبه 02 آبان 1389, 04:57 صبح
سلام .

تاپیک کمک درمورد ورود به برنامه (http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=253724) و ده تاپیک دیگه در این زمینه قبلا ایجاد شده اند .

لطفا جستجو کنید .

موفق باشید .