PDA

View Full Version : قیمت نرم افزار (لطفا نظرتونو بیان کنید)

hamidhws
سه شنبه 27 مهر 1389, 16:54 عصر
با سلامی دوباره خدمت دوستای گلم

اگه ممکنه نظرتو نو در مورد قیمت برنامه زیر بیان کنید:

یک برنامه 118 بصورت اس ام اسی در حد سازمانی چه قیمتی در میاد؟

بانک اطلاعاتی SQL
دریافت و ارسال اس ام اس از تمامی اپراتور ها و پشتیبانی از زبان فارسی و فینگلیش
و...

فکر کنم دوستان خودشون طرز کار برنامه رو بدونن به همین دلیل بنده فوق العاده خلاصه بیان کردم ولی اگه احیانا سوال دیگه ای پیش اومد بگید تا عرض کنم

در آخر هم بگم این برنامه بصورت خصوصی هست و با پشتیبانی 1 ساله , بی زحمت قیمت با سورس و بدون سورس رو بفرمایید

با تشکر

dataking
سه شنبه 27 مهر 1389, 20:41 عصر
سلام
دوست عزیز حتما نیاز هست بیشتر توضیح بدید البته شاید این تصور من باشه سایر دوستان هم احتمالا از این می ترسند که یه قیمت بدن بقیه انتقاد کنن من هم از همین می ترسم
پس لطفا بیشتر توضیح بدید .
با من موافقید؟

hamidhws
سه شنبه 27 مهر 1389, 22:34 عصر
سلام
دوست عزیز حتما نیاز هست بیشتر توضیح بدید البته شاید این تصور من باشه سایر دوستان هم احتمالا از این می ترسند که یه قیمت بدن بقیه انتقاد کنن من هم از همین می ترسم
پس لطفا بیشتر توضیح بدید .
با من موافقید؟
با سلام و تشکر از پاسخگویی شما دوست عزیز

چشم حتما, طرز کار برنامه به این صورت هست که اسم شخص حقیقی یا حقوقی رو به یک شماره خاص اس ام اس میکنیم (فارسی یا انگلیسی) و سپس بوسیله سیستم دریافت و ارسال اس ام اس مورد نظر رو دریافت میکنیم و بعد از اون اگر متن فینگلیش بود اونو به فارسی تبدیل میکنیم و بعد در دیتابیس جستجو میکنیم و در صورت یافت اطلاعات رو برای شخص ارسال میکنیم(در صورت یافت نشدن اگر مشابهاتی با درصد بالا با متن یافت شد در اس ام اسی جداگانه مشابهات را ارسال میکنه که اگر طرف اسم رو اشتباه نوشته بود تصحیح بشه) . البته همینطور که میدونید جزییات زیادی داره که نگفتم
برنامه یه دیتابیسsql داره که جهت جستجو اضافه حذف و ویرایش و ... استفاده میشه

این قسمت فقط برای در یافت و ارسال بود اگه عزیزی اطلاعی داره لطفا در مورد قیمت منو راهنمایی کنه
در مورد قیمت کد نویسی برای ارسال و دریافت اس ام اس فقط

با تشکر

hamidhws
جمعه 30 مهر 1389, 17:54 عصر
کسی نمیخواد قیمت بگه؟

ali_habibi1384
سه شنبه 04 آبان 1389, 17:02 عصر
نمونه اش رو شرکت ما انجام داده . 600.000 تومن

hamidhws
دوشنبه 10 آبان 1389, 18:19 عصر
نمونه اش رو شرکت ما انجام داده . 600.000 تومن
با سلام
این کارو باخصوصیات زیر با چه قیمتی انجام میدید؟

*ایجاد رابط کاربری زیبا و کاربر پسند با رعایت سلیقه مشتری
*قفل سخت افزاری اثر انگشت با قابلیت تعیین سطح دسترسی
+encode & decode database
*بانک اطلاعاتی اس کیو ال با قابلیت جستجو اضافه حذف ویرایش ,گرفتن پشتیبان و بازگردانی بصورت دستی و اتوماتیک
*قابلیت دریافت و ارسال متن پیامک از تمامی اپراتور های تلفن همراه و ارسال مشخصات شخص حقیقی یا حقوقی درصورتی که متن ارسالی دقیقا یافت شود و در غیر این صورت مشابهات با متن ارسال شود,قابلیت تشخیص و رفع اشتباهات نوشتاری ,قابلیت جستجو در سایر مشخصات غیر از نام و نام خانوادگی,پشتیبانی از زبان فارسی و فینگلیش
*دسترسی و کنترل نرم افزار از طریق پیامک:کنترل قسمت های امنیتی و بانک اطلاعاتی از طریق پیامک
*ارسال و دریافت پیامک به طور دستی:قسمت جداگانه برای ارسال پیامک به تمامی اپراتورها و دریافت از شماره های خاص به شماره های خاص با قابلیت تنظیم(divert)
*: ثبت و نمایش تعداد و مشخصات پیامک های دریافتی بر روی نموداربا قابلیت ثبت
*راهنمای هوشمند و کامل برنامه به صورت realtime
*: پشتیبانی از زبان دوم (انگلیسی) در اینترفیس برنامه , علاوه بر زبان پیشفرض (فارسی)
*یک سال پشتیبانی کامل از نرم افزار

فقط زودتر قیمت رو بفرمایید

باتشکر

hamidhws
چهارشنبه 12 آبان 1389, 19:36 عصر
بی زحمت قیمت با سورس و بدون سورس رو بفرمایید
همچنان منتظر پاسخ شما هستم