PDA

View Full Version : سوال: راه اندازی وب سرور روی اینترنت

saba.saba
چهارشنبه 28 مهر 1389, 00:50 صبح
سلام

من یک ویندوز سرور 2003 دارم و روی آن IIS را فعال کردم وبک وب سایت روی آن ایجاد کردم

تمامی کاربران که در شبکه که به صورت workroup هم تعریف شده اند میتوانند وب سایت ایجاد شده را ببینند . حالا میخوام کاربران در شهر های دیگر از طریق اینترنت بتوانند به این سایت روی این سرور دسترسی داشته باشند البته یک دسترسی کنترل شده برای این کار من چه کار باید بکنم در ضمن من یک IP Static هم گرفتم

razeghi_loved
چهارشنبه 28 مهر 1389, 07:53 صبح
در قسمت IIS تنظیماتی وجود داره که سایت مورد نظر رو روی کدوم اینترفیس سیستم شما بفرسته شما بزارید برای همه ای پی ها حالا اگر کسی از اینترنت ای پی شما رو وارد کنه به سایت شما دسترسی داره
البته اگر می خواهی با نام تایپ کنه اول باید یه دامین بخری و دامین رو به خودت یعنی هاست وصل کنی همین

saba.saba
چهارشنبه 28 مهر 1389, 08:39 صبح
از جوابت ممنونم . حالا اگر بخوام user ,password هم تعریف کنم که علاوه بر IP نیاز به وارد کردن آون هم باشه چی؟ آبا نباز به vpn ندارم؟

razeghi_loved
چهارشنبه 28 مهر 1389, 11:55 صبح
نه می تونی تو همون تنظیمات IIS قسمت Security بهش بگی مثلاً کاربر ali نتونه وارد فلان صفحه بشه یا اگر هم شد نتونه چیزی ویرایش کنه خود IIS خیلی کامل تنظیمات داره یکم باهاش کار کنم

hraeissi
چهارشنبه 28 مهر 1389, 14:15 عصر
سلام

من یک ویندوز سرور 2003 دارم و روی آن IIS را فعال کردم وبک وب سایت روی آن ایجاد کردم

تمامی کاربران که در شبکه که به صورت workroup هم تعریف شده اند میتوانند وب سایت ایجاد شده را ببینند . حالا میخوام کاربران در شهر های دیگر از طریق اینترنت بتوانند به این سایت روی این سرور دسترسی داشته باشند البته یک دسترسی کنترل شده برای این کار من چه کار باید بکنم در ضمن من یک IP Static هم گرفتم

به نظرم این سئوال را در یک انجمن دیگه هم سئوال کرده بودید و پاسخ را اونجا دادم