PDA

View Full Version : سوال: منوی زیبای DevExpress

nazaninzahra_mnm
چهارشنبه 28 مهر 1389, 15:12 عصر
چگونه از منوی زیبای DevExpress استفاده کنم؟

nazaninzahra_mnm
چهارشنبه 28 مهر 1389, 15:24 عصر
نام این ابزار چیه؟

csharpprogramer88
چهارشنبه 28 مهر 1389, 15:51 عصر
منظور شما dot net bar است كه منويي شبيه OFFICE 2007 داره ؟

nazaninzahra_mnm
چهارشنبه 28 مهر 1389, 15:54 عصر
ببینید من خودم هم اسمش رو ندارم فقط میخواهم یک منویی باشد که عناوین اصلی مثل File , Edit , View را در نوار بالا ببینم و وقتی روی هر کدام کلیلک میکنم زیر منوهایش را به صورت یک نوار افقی در زیر عنوان اصلی و به صورت یک نوار ابزار جدید داشته باشم و هر کدام اززیرمنوها هم به صورت یک دکمه بوده که هم متن دارد و هم تصویر و درشت باشد.

nazaninzahra_mnm
چهارشنبه 28 مهر 1389, 16:33 عصر
بله دقیقا منظورم همین است. نامش چیست؟

nazaninzahra_mnm
چهارشنبه 28 مهر 1389, 16:41 عصر
مرسی
نرم افزار را دانلود کرده ام. حالا از کدوم ابزار استفاده کنم؟

csharpprogramer88
چهارشنبه 28 مهر 1389, 17:01 عصر
مرسی
نرم افزار را دانلود کرده ام. حالا از کدوم ابزار استفاده کنم؟
البته من خيلي وقت پيش از يك سايت ديگه دانلود كردم و امروز همينطوري سرچ كردم و يكي پيدا كردم
ولي نصب كن و موقعي كه ميخواي فرم جديد بسازي در پايين صفحه office 200 form و ribbonform اضافه شده كه شما ribbonform را انتخاب كن سپس از نوار ابزار ribbon control را بر روي فرمت بند از

اگر از نحوه اضافه كردن به تول باگس نميدونه بپرس
فقط سريعتر

nazaninzahra_mnm
چهارشنبه 28 مهر 1389, 20:30 عصر
شرمنده که دیر جواب میدم.
من اضافه کرده ام و روی فرمم قرار داده ام. فقط چطور زیرمنو همراه با عکس به هر تب اضافه کنم؟

csharpprogramer88
چهارشنبه 28 مهر 1389, 20:56 عصر
شرمنده که دیر جواب میدم.
من اضافه کرده ام و روی فرمم قرار داده ام. فقط چطور زیرمنو همراه با عکس به هر تب اضافه کنم؟

نميدونم ولي برو توي properties اون بگرد حتما پيدا مي كني
موفق باشيد

flash118
چهارشنبه 28 مهر 1389, 21:02 عصر
دوست عزیز راه آسون براتون استفاده از راهنمایی هست که بصورت ابزار روی ویژوال استودیو اضافه میشه اما روشی که من قبلا استفاده کردم عکس ها رو در یک image list قرار دادم , و خاصیت ایتم از نوع تصویر انتخاب کردم و در فرم لود آپدیتش کردم موفق باشین

nazaninzahra_mnm
چهارشنبه 28 مهر 1389, 23:39 عصر
ببخشید
اگه بخواهم از Imagelist استفاده کنم و مثلا یک دکمه روی فرم دارم که مخواهم براش عکس بذارم و از تصاویر همین ImageList استفتده کنم. اونوقت از کدوم خاصیتش استفاده کنم؟

nazaninzahra_mnm
پنج شنبه 29 مهر 1389, 08:28 صبح
من بعضی از عکس هایی را که روی اون قرار میدم در زمان اجرا نشون نمیده ولی بعضی دیگه رو نشون میده. دلیلش چیه؟

csharpprogramer88
پنج شنبه 06 آبان 1389, 18:52 عصر
من بعضی از عکس هایی را که روی اون قرار میدم در زمان اجرا نشون نمیده ولی بعضی دیگه رو نشون میده. دلیلش چیه؟

شايد بخاطر اندازه يا فرمت تصوير باشه