PDA

View Full Version : فایل سیستم مموری کارد موبایل

M.T.P
چهارشنبه 28 مهر 1389, 15:39 عصر
با سلام
مموری گوشی رو میشه FAT32 یا NTFS فرمت کرد؟ مشکل پیش نمیاد؟ بصورت پیش فرض FAT هست.
چنانچه اطلاعاتی در این زمینه دارید ، عنایت کنید.
با تشکر

Felony
چهارشنبه 28 مهر 1389, 16:11 عصر
چرا مشکلی پیش نمیاد ؟
سیستم عامل گوشی شما فقط با یک File System ست شده و اون File System رو میشناسه ، یکسری از دستگاه ها که Windows Mobile دارن با توجه به ویندوز بودن سیستم عاملشون و نسخه این ویندوز ممکنه فایل سیستم های به روز تری رو پشتیبانی کنن .

M.T.P
چهارشنبه 28 مهر 1389, 16:26 عصر
سلام
ممنون از توجه شما...
من گوشیم Nokia E52 هست.
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRq_DswRGzMblGNmzaFZ6t7lW82JzO7V LmEPz0_gRLjuq1_CtA&t=1&usg=___cJGaUF0ZKnUoV_KmdjXxUk-9UE=
سیتم عاملش هم سیمبیان ورژن 3 هست.
تازه که گرفته بودم فیلمبرداری میکردم فیلم ذخیره شده هر 5 الی 6 ثانیه تیک میزد و این در حالی بود که فیلم رو مموری ذخیره میشد ، اما وقتی رو حافظه گوشی ضبط میکردم اینطور نبود ، گفتم شاید ایراد از فرمت مموری کارد باشه از FAT به FAT32 تغییر دادم و حالا هم سرعت ذخیره سازی دیتا بیشتر شده و هم مشکل تیک فیلم رفع شده اما میخواستم بدونم برای مموری ضرر نداره یا اینکه یه وقت اطلاعات بپره!!؟!

Felony
چهارشنبه 28 مهر 1389, 16:32 عصر
گفتم شاید ایراد از فرمت مموری کارد باشه از FAT به FAT32 تغییر دادم و حالا هم سرعت ذخیره سازی دیتا بیشتر شده و هم مشکل تیک فیلم رفع شده اما میخواستم بدونم برای مموری ضرر نداره یا اینکه یه وقت اطلاعات بپره!!؟!
نه ، مشکلی پیش نمیاد ، وقتی گوشی فایل سیستم FAT32 رو شناخته پس 100% برای سیستم عاملش تعریف شده هست و سیستم عامل هم بدون مشکل باهاش کار میکنه .