PDA

View Full Version : رمزگشایی فایل تصویری از روی سی دی توسط نرم افزار

modirmasool
چهارشنبه 28 مهر 1389, 20:46 عصر
سلام دوستان خسته نباشین.
من یه فیلم آموزشی دارم که میخوام encrypt اش بکنم و بریزم روی سی دی. حالا مشکلم اینجاست که چطور بدون انتقال فایل از روی سی دی به هارد، اون رو decrypt اش کنم؟ آیا راهی وجود داره؟ آخه اگه متنی چیزی میبود میشد توی خود برنامه رمزگشایی اش کرد ولی الان برای فیلم قضیه فرق داره.
خیلی ممنون

Nima NT
چهارشنبه 28 مهر 1389, 21:17 عصر
این به متد برنامه شما بستگی داره ، میتونید از متدهای مربوط به Stream استفاده کنید.
در مورد Stream ها بدون نیاز به کپی کردن اطلاعات روی دیسک سخت میشه هر کاری رو روی دیتا انجام داد.

modirmasool
چهارشنبه 28 مهر 1389, 23:23 عصر
این به متد برنامه شما بستگی داره ، میتونید از متدهای مربوط به Stream استفاده کنید.
در مورد Stream ها بدون نیاز به کپی کردن اطلاعات روی دیسک سخت میشه هر کاری رو روی دیتا انجام داد.

سلام خیلی ممنون
میشه بیشتر توضیح بدین؟ آخه من اطلاعات زیادی ندارم و بیشتر ویبی6 کار کردم. البته یه آشنایی مختصر هم با سی شارپ و ویبی.نت دارم.
ببینین من میخوام داخل خود برنامه ام فایل تصویری رو نشون بدم تا کسی نتونه سوءاستفاده بکنه.
ممنون میشم اگه یه منبعی رو بهم معرفی کنین یا اینکه یه نمونه کد برای افتادن دوزاریم قرار بدین.:خجالت:
با تشکر

Nima NT
چهارشنبه 28 مهر 1389, 23:56 عصر
این سوالتون بیشتر به کد نویسی مربوط میشه شاید بهتر باشه سوال خودتون رو پیرامون Stream ها در تالار مربوط به برنامه نویسی عنوان کنید ، اینطوری مطمئنا" زودتر به پاسخ سوالتون خواهید رسید.

modirmasool
شنبه 01 آبان 1389, 23:51 عصر
نیما جان سلام
من توی تالارهای سی شارپ و ویبی.نت چندبار مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم! کجا باید برم؟ ممنون