PDA

View Full Version : آپلود دیتا بیس

majid_vb_2008
پنج شنبه 29 مهر 1389, 20:19 عصر
سلام من در برنامه نویس وب از SQLServer Express که همراه vs نصب می شه استفاده کردم حالا که می خوام روی هاست قرار بدم خطا می ده ضما در پنل plesk امکان اتچ کردن بانک رو نمی ده من در یک جا خوندم که باید این برنامه رو روی سرور نصب کنم نظر شما چیه

hamhik
پنج شنبه 29 مهر 1389, 21:34 عصر
دوست عزیز من این مشکل رو داشتم و راه حل آسونی هم داره.
شما sqlserver2008 رو روی سیستمتون نصب کنید بعدش از بانک اطلاعاتیتون که با sqlexpress ساخته اید در sqlserver2008 ازش backup بگیرید.بعدش فایل backup بانک اطلاعاتیتون رو برای پشتیبانی هاست بفرستید اونا خودشون restore رو انجام میدن.البته قبلش باید در پنل plesk در قسمت دیتابیس نام بانک اطلاعاتی و یوزر و پسورد رو ایجاد کنید و همراه backup بانک اطلاعاتیتون به پشتیبانی هاست بفرستید.

majid_vb_2008
جمعه 30 مهر 1389, 16:23 عصر
من به sqlserver2008 دسترسی ندارم راح حل دیگی وجود نداد؟

mmnoody2006
جمعه 30 مهر 1389, 17:15 عصر
<connectionStrings>
<add name="Register" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|DataBase.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
</connectionStrings>

در اين حالت پايگاه داده هم در حالت لوكال و هم روي سرور خودشو به Attach ،SQL Server ميكنه

BookWorm
جمعه 30 مهر 1389, 18:07 عصر
SQLServer Express که همراه vs نصب می شه 2005 است ، ببنید سرور شما از چه ورژنی استفاده میکند . شاید SQLServer Express2008 باشد ؟

khorsandreza
جمعه 30 مهر 1389, 23:58 عصر
<connectionStrings>

<add name="Register" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|DataBase.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>

</connectionStrings>

در اين حالت پايگاه داده هم در حالت لوكال و هم روي سرور خودشو به Attach ،SQL Server ميكنه

این روش بر روی سرور مشکل ایجاد می کنه اگه شما بخواهیدچدول جدیدی به دیتابیس اضافه کنی باید چکار کنی
باید هاست ادرس ip سرور sql را بده و شما بعد از ایجاد دیتایس از طریق اسکیوال سرور روی کامپیوتر خودت به دیتابیست وصل بشی و خلاصه هر کاری که خواستید انجام بدی این روش بیشتر مال هاست های رایگان و الکی است شما اگر از یک هاست معتبر و قوی دامنه بگیرید این مشکلات را نخواهید داشت
همین حالا ادرس یک سایت را بمن دادند هاست 120 هزارتومان پول ناقابل راگرفته یک user,password به اضافه شماره موبایل بعنوان پشتیبان دائمی (ایرانسل همیشه خاموش) که بعد از کلی تلاش وقتی تماس بر قرار شد گفت نمیتونه به خاطر چند ریال پول تمام وقت گوشی را روشن نگه دارد فقط روزهای زوچ عصرها 16 تا 18 پاسخگو میباشد
چالب است بگم اینم از پنل plesk بهره میبرد .

alonemm
شنبه 01 آبان 1389, 11:53 صبح
بهترین روش اینکه شما اول نام پایگاه داده رو و یوزر و پسورود رو در کنترل پنل سایت خودتون بسازید.
سپس IP سرور رو گرفته و به ManagementStudio رفته و IP و یوزر و پسی که ساختید رو بزنید.
حالا به SQL Server که روی هاستتون نصب هست وصل میشید.
بهتره از جداول و یا فانکشن ها و .... که دارید یک Script بسازید و اونو اجرا کنید تا همه جداول و .... بروی هاستتون ساخته بشه.
اگه از فارسی هم استفاده میکنید حتما Coloction پایگاه داده رو برای کارکترهای فارسی آماده کنید.

موفق باشید.