PDA

View Full Version : سوال: اتصال با VPN

wanted_boy_2010
جمعه 30 مهر 1389, 10:59 صبح
سلام به همگی. تو دانشگاه برای اتصال به اینترنت از VPN استفاده می کنیم. از خونه با یه VPN خواستم وصل بشم که نشد.:لبخند:می خواستم بدونم راهی برای وصل شدن وجود داره؟

ممنون از همه.:قلب:

razeghi_loved
شنبه 01 آبان 1389, 07:41 صبح
شما باید ببینی آیا وقتی داری دارس VPN server رو وارد می کنی ای پی اون چی هست ای پی داخلی شبکه یا ای پی استاتیک اینترنتی؟ و تازه تنظیمات هر VPN server با VPN server دیگه ای متفاوت هست و باید تنظیمات مورد به خودش رو هم داشته باشی

hraeissi
شنبه 01 آبان 1389, 11:30 صبح
سلام به همگی. تو دانشگاه برای اتصال به اینترنت از VPN استفاده می کنیم. از خونه با یه VPN خواستم وصل بشم که نشد.:لبخند:می خواستم بدونم راهی برای وصل شدن وجود داره؟

ممنون از همه.:قلب:

من که متوجه نشدم و فکر کنم کسی دیگری هم متوجه نشده باشد .

لطفاً سئوال خودتان را شفافتر بفرمائید

ممون

longlive1365
شنبه 01 آبان 1389, 14:06 عصر
شما اگه برای وصل شدن به اینترنت تو دانشگاه VPN میزنید و اگه IP وی پی ان سرورتون هم داخلی نباشه و یه IP Valid باشه و از خونه بخواهید به سرور دانشگاه وصل بشید باید اولا یک بستری برای ارتباط داشته باشید که فکر نمی کنم چیزی بجز اینترنت و وصل شدن به اون بتونه شما رو به سمت شبکه دانشگاه هدایت کنه.
پس اگه هدفتون وصل شدن به اینترنت بوده باید خدمتتون عرض کنم که VPN به این صورت که فرمودید(ازخانه به دانشگاه) خود مستلزم وجود اینترنت است چون شما تو دانشگاه یه شبکه داخلی دارید که با استفاده از اون به VPN Server وصل میشید و ابتدا باید از منزلتون هم یه ارتباطی با دانشگاه داشته باشید تا به اون vpn بزنید.
یا اگه هدفتون اینه که به سرور دانشگاه وصل شده و از اینترنت آزاد تر استفاده کنید یا از منابع داخلی دانشگاه استفاده کنید طبق گفته ی دوستمون باید IP سرور یا آدرس اون رو بررسی کنید ببینید میشود یا خیر.

راستی ای خدا چه دارد آن که تو را ندارد؟ و چه ندارد آنکه تو را دارد؟

wanted_boy_2010
دوشنبه 03 آبان 1389, 14:53 عصر
سلام
ممنون از همگی. تحقیق کردم ، فهمیدم که از یه رنج آی پی میشه کانکت شد.
حالا راهی هست که بتونم آی پیم رو به اون آی پی که میخوام تغییر بدم ؟؟:کف:

razeghi_loved
سه شنبه 04 آبان 1389, 07:22 صبح
این دوستامون توضیحات کاملی داد اما شما جواب ندادین این قسمت رو بخون اول جواب بده تا کمکت کنیم
در ضمن نمی شه ای پی رو تغییر داد مگر با استفاده از VPN زدن

شما اگه برای وصل شدن به اینترنت تو دانشگاه VPN میزنید و اگه IP وی پی ان سرورتون هم داخلی نباشه و یه IP Valid باشه و از خونه بخواهید به سرور دانشگاه وصل بشید باید اولا یک بستری برای ارتباط داشته باشید که فکر نمی کنم چیزی بجز اینترنت و وصل شدن به اون بتونه شما رو به سمت شبکه دانشگاه هدایت کنه.
پس اگه هدفتون وصل شدن به اینترنت بوده باید خدمتتون عرض کنم که VPN به این صورت که فرمودید(ازخانه به دانشگاه) خود مستلزم وجود اینترنت است چون شما تو دانشگاه یه شبکه داخلی دارید که با استفاده از اون به VPN Server وصل میشید و ابتدا باید از منزلتون هم یه ارتباطی با دانشگاه داشته باشید تا به اون vpn بزنید.
یا اگه هدفتون اینه که به سرور دانشگاه وصل شده و از اینترنت آزاد تر استفاده کنید یا از منابع داخلی دانشگاه استفاده کنید طبق گفته ی دوستمون باید IP سرور یا آدرس اون رو بررسی کنید ببینید میشود یا خیر.

راستی ای خدا چه دارد آن که تو را ندارد؟ و چه ندارد آنکه تو را دارد؟