PDA

View Full Version : سوال: اشکال در کامپوننت تقویم

طبیب دل
جمعه 30 مهر 1389, 17:52 عصر
با سلام
من از لینک زیر یک سالنامه دانلود کردم که خیلی هم خوب هست ولی مشکلی که داره اینکه مناسبتهای سال رو فقط در سال 1388 درست نمایش میدهد و در سالهای دیگه مشکل داره بنظر شما چطور میشه درستش کرد
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=542704&postcount=91

flash118
جمعه 30 مهر 1389, 23:37 عصر
دوست عزیز فایل events.xml رو باید ویرایش کنید مناسبت ها از اونجا لود میشه باید با مناسبت سال ست کنید

طبیب دل
جمعه 30 مهر 1389, 23:54 عصر
چند تا فایل xml از اینترنت گرفتم مربوط به کامپوننت XCalender دلفی هست که تمام مناسبتها رو داره ولی نمیدونم چطور باید ازشون استفاده کنم فایل ها رو ضمیمه کردم، ببینید شما میتونید راهی پیدا کنید؟
احیانا اگر کامپوننت تقویم فارسی برای سی شارپ دارید که مناسبتها رو نشون بده، بدید ممنون میشم

طبیب دل
شنبه 01 آبان 1389, 00:28 صبح
چند تا فایل xml از اینترنت گرفتم مربوط به کامپوننت XCalender دلفی هست که تمام مناسبتها رو داره ولی نمیدونم چطور باید ازشون استفاده کنم فایل ها رو ضمیمه کردم، ببینید شما میتونید راهی پیدا کنید؟
احیانا اگر کامپوننت تقویم فارسی برای سی شارپ دارید که مناسبتها رو نشون بده، بدید ممنون میشم
خود کامپوننت XCalender رو هم براتون گزاشتم

flash118
شنبه 01 آبان 1389, 01:16 صبح
دوست عزیز دو تا راه البته فعلا بنظرم عملی میاد 1- بررسی روز و ماه با تقویم فعلی 2- بروز رسانی مناسبت موجود در فایل با تاریخ فعالی راه دوم فکر کنم آسون تر باشه در مورد سورس که برای دلفی بود متاسفانه من بوردلن دلفی نصب شده نداشتم نصب که کردم نگاه میکنم اگه موردی بود در خدمتتون هستم موفق باشین

طبیب دل
شنبه 01 آبان 1389, 11:55 صبح
کمک، دارم بیچاره میشم یعنی هیچ کس تقویم فارسی نداره به این حقیر بده