PDA

View Full Version : سوال: اشکال در انتقال دیتا از Unbound به فیلد اصلی

Profesorjd
شنبه 01 آبان 1389, 09:07 صبح
با سلام
در فرم نیاز هست که محاسبه ای صورت گیرد و نتیجه در فیلد اصلی قرار گیرد با استفاده از کد
me.Text.value=me.field.value اینکار را کردم که پیغام زیر می اید :
نکته اینکه محل اجرا ساب فرم هست . اشکال کجاست ؟ البته ممنون میشوم اگر اشتباه میروم بدانم مشکل کجاست

ali190
شنبه 01 آبان 1389, 10:31 صبح
سلام
شما برای ارسال داده هاتون از رکورد ست استفاده میکنید؟
اگر امکانش هست بخشی از پروژه تون رو مه مشکل داره اینجا آپ کنید تا رسیدگی شود.
یاعلی

Profesorjd
شنبه 01 آبان 1389, 17:40 عصر
با سلام و تشکر
1- از رکورد ست استفاده نکردم
2- در نمونه پیوست دو تا کنترل وجود دارد یکی Unbound و دیگری وابسته به فیلد ( حق مناطق فاقد تسهیلات) . که اولی محاسبه انجام میدهد ( در نمونه اگر فاقد تسهیلات الف را تغییر دهید متوجه ضربش میشوید ) . میخواهم بعد از انجام محاسبه محتویات درون فیلد متناظرش ریخته شود که با چند رویداد ( مانند Afterchanghe و ... ) و یا تعریف دکمه (Command68) اینکار را انجام دهد که نمیشود !

ali190
شنبه 01 آبان 1389, 21:44 عصر
سلام
شما عبارت رو اشتباه نوشتید:

Me.Tashil.Value = Me.Faged_Tashil.Value
در واقع شما در اینجا دارید یک مقدار رو وارد یک فیلد محاسباتی میکنید که بعلت داشتن فورمول این امر محال است
حالا برای اینکه فیلد اصلی مقدار محاسباتی را بگیرد شرط رو برعکس کنید:

Me.Faged_Tashil.Value = Me.Tashil.Value
اینکار رو انجام بدید ، مشکل حل میشه
بازهم مشکلی بود در خدمتم
یاعلی

Profesorjd
دوشنبه 03 آبان 1389, 14:09 عصر
با سلام و تشکر
حالا چطور می شود با تغییر آن فیلد متناظرش هم تغییر کند ؟ من این کد را در رویداد on Change و after Update گذاشتم ولی تغییر حاصل نشد .

Profesorjd
چهارشنبه 05 آبان 1389, 15:02 عصر
با سلام
من برای این مشکل کد مزبور را در رویداد After Update فیلدی که شروع کننده هست ( فیلد فاقد تسهیلات الف) قرار دادم فیلد Unbound براساس فرمولش عمل میکند و فیلد متناظر اصلی هم اینگونه بروز میشود . بنظرم رسید آنرا بیان کنم تا شاید کسی روزی مانند این مشکل برخورد بخواهد اینگونه آنرا حل کند