PDA

View Full Version : سوال: پياده سازي سيستم هتل داري

mohammad kafiyan
شنبه 01 آبان 1389, 11:50 صبح
سلام به دوستان من براي درس پروژه ام مي خواهم سيستم هتل داري را به زبان c# تحت ويندوز و تحت وب سايت پياده كنم
آيا كسي در اين زمينه پروژه انجام داده
نياز دارم به موجوديت ها و فيلدها
در ضمن قبلا سوالم را در قسمت تجزيه و تحليل نرم افزار تايپيك زدم ولي جواب نگرفتم گفتم اينجا تايپيك بزنم شايد از دوستان كسي كمك كنه

Mohandes2009
شنبه 01 آبان 1389, 12:42 عصر
دقیقا چه اطلاعاتی نیاز داری بگو من برات بگم چی کنی؟

تعداد فرم ها؟ جدول پایگاه؟ چی؟اصلا بررسی کردی چی می خواد یه سیستم هتل داری؟ تحقیقی داشتی؟ :متفکر:

mohammad kafiyan
یک شنبه 02 آبان 1389, 12:59 عصر
با سلام دوست عزیز من در اینترنت جستجوهایی انجام دادم
ولی اطلاعات کمی بدست آوردم
ولی اگر کمکم کنید تا موجودیت ها را مشخص کنم و فیلد های مورد نیاز را مشخص کنم
موجودیت ها:
1) هتل
1-1) رزرو منوی غدایی رستوران هتل
2-1) رزرو پارکینگ هتل
3-1) رزرو اتاق : شماره اتاق - وضعیت اتاق -
2) مشتری :شماره مشتری - نام ونام خانوادگی - نام پدر - شماره شناسنامه - شماره ملی - تاریخ و مکان تولد - آدرس سکونت - تلفن منزل و همراه - ایمیل
3) کارمندان : شماره کارمند و همانند مشتری مشخصات فردی نیاز است و قسمت مربوط به حسابداری کارمندان
4) مدیریت هتل
لطفا باز هم از دوستان خواهشمندم کمک کنید تا فیلد ها و موجودیت ها را مشخص کنیم
با تشک از دوستان

mahdi87_gh
یک شنبه 02 آبان 1389, 13:12 عصر
سلام به دوستان من براي درس پروژه ام مي خواهم سيستم هتل داري را به زبان C#‎ تحت ويندوز و تحت وب سايت پياده كنم
در ضمن قبلا سوالم را در قسمت تجزيه و تحليل نرم افزار تايپيك زدم ولي جواب نگرفتم گفتم اينجا تايپيك بزنم شايد از دوستان كسي كمك كنه

فکر میکنم یه همچین برنامه ای بنام برنامه رستوران رضا ( یه همچین اسمی) قبلا توی سابت بصورت open source قرار داده شده. یه جستجو بکنید بدردتون میخوره

veniz2008
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 23:28 عصر
سلام به دوستان من براي درس پروژه ام مي خواهم سيستم هتل داري را به زبان C#‎ تحت ويندوز و تحت وب سايت پياده كنم
سلام. والا این راهش نیست. فرض کنید یه نفر پیدا بشه و تمام موجودیت ها و روابط رو به شما بگه. که چی بشه؟. پروژه بعدی چی؟، پس از کجا میخواید شروع کنید و خودتون کار تحلیل رو انجام بدید؟.
تنها راه شما اینه: اگر برای یک هتل خاص دارید برنامه مینویسید که چاره ای نیست جز اینکه حتما به یک هتل مراجعه و از مسئول اونجا کامل و جامع سوال بپرسی. خوبی این روش اینه که شما گفته های اون شخص رو تحلیل و تبدیل به موجودیت ها و روابط و تعیین نیازهای برنامه میکنید و در آخر جداول خودتون رو میتونید طراحی کنید. یه پروژه آماده در این زمینه، ذهن شما رو از فعالیت و تحلیل دور نگه میداره.