PDA

View Full Version : سوال: اشتراک منابع و ارتباط دو کامپیوتر از راه دور

dada_vahid
شنبه 01 آبان 1389, 16:09 عصر
به نام خدا

دوستان خسته نباشید .
من یه مشکل دارم که نمیدنوم چه جور با اون کنار بیام . من خونه ADSLدارم و یکی از دوستانم من هم از خطوط ADSLاستفاده میکنه من میخوام منابعی که دوستم به اشتراک میزاره ببینم با اون در ارتباط باشم ولی نمیدونم چرا نمیشه البته اون از یک ISPدیگه خطشو گرفته کرده حالا من نیمدونم این کار اصلا ممکن هستش یا نه ممنون می شم کمکم کنید

hraeissi
شنبه 01 آبان 1389, 16:45 عصر
به نام خدا

دوستان خسته نباشید .
من یه مشکل دارم که نمیدنوم چه جور با اون کنار بیام . من خونه ADSLدارم و یکی از دوستانم من هم از خطوط ADSLاستفاده میکنه من میخوام منابعی که دوستم به اشتراک میزاره ببینم با اون در ارتباط باشم ولی نمیدونم چرا نمیشه البته اون از یک ISPدیگه خطشو گرفته کرده حالا من نیمدونم این کار اصلا ممکن هستش یا نه ممنون می شم کمکم کنید

پیشنهاد می کنم برای حل مشکل از نرم افزار Team Viewer استفاده کنید

dada_vahid
شنبه 01 آبان 1389, 22:09 عصر
ممنون
ولی فکر کنم بدون برنامه هم بشه این کار رو کرد چون سیستم من یک IP داره دوست من هم همینتور نمیدونم مشکل کلی کجاست که حلش کنم

razeghi_loved
یک شنبه 02 آبان 1389, 07:08 صبح
ای پی که شما و دوستان دارید در اصل ای پی اصلی شما نیست به همین خاطر نمی تونید هم دیگر رو ببنید مگر از برنامه استفاده کنید در ضمن اگر هر دو از یک شرکت اینترنت گرفته بودید می توانستید این کار رو بدونه برنامه انجام دهید اما الان نه

hraeissi
یک شنبه 02 آبان 1389, 08:42 صبح
ممنون
ولی فکر کنم بدون برنامه هم بشه این کار رو کرد چون سیستم من یک IP داره دوست من هم همینتور نمیدونم مشکل کلی کجاست که حلش کنم

مشکل اینجا هستش که شما در این حالت بایستی FTP راه اندازی کنید و ارزش ندارد
با ترم افزار راحت اینکار صورت می گیرد مگر اینکه هدف چیز دیگری باشد

razeghi_loved
یک شنبه 02 آبان 1389, 13:13 عصر
به احتمال زیاد دوستان می خواهند فولدری رو شییر کنند و سپس باز زدن ip\\ به فولدر طرف مقابل دسترسی داشته باشند این کار امکان پذیر نیست مگر در یک ISP باشین