PDA

View Full Version : نمایش تصویر با انتخاب یک ردیف از کوئری

bahraman
شنبه 01 آبان 1389, 17:09 عصر
سلام
با عرض خسته نباشید،دو تا سوال داشتم:
1- تو فایل پیوست وقتی فرم f-j رو باز کنیم یک کوئری هست که بسته به چند تا انتخاب بالا فیلتر میشه تا اینجاش مشکلی نیست، سوالی که داشتم اینه که من میخوام تصاویر رو گوشه سمت راست ببینم، متاسفانه با حرکت تو ردیفهای کوئری تصویر عوض نمیشه و به طور ثابت روی ردیف اول کوئری ایستاده، ممنون میشم که اگر بهم یاد بدین چطوری میشه نمایش تصاویر رو با حرکت تو کوئری وابسته کرد.
2- چطور میشه وقتی تصاویر رو بروس می کنیم آدرس دهی نسبی انجام بشه با روشی که من تو فرم ورود اطلاعات گذاشتم فقط آدرس دهی مطلق انجام میشه که با انتقال فایل روی کامپیوتر دیگه تصاویر دیگه به نمایش در نمی آن.
با تشکر

ali190
شنبه 01 آبان 1389, 21:56 عصر
سلام
برنامه ای که اینجا گذاشتید چون متعلقات باهاش نبود (تصاویر) اصلاً اجرا نشد
برای دادن آدرس نسبی میتونید یا از آدرس محلی خود پروژه currentproject.path استفاده کنید
یا از آدرسهای مشخص در ویندوز ، مثل محل نصب ویندوز و...(آدرسهایی که در هر سیستمی با کد بدست می آید) استفاده کنید
فایل رو بررسی کنید ، اگر بازهم مشکلی بود در خدمتم
یاعلی

ali190
شنبه 01 آبان 1389, 22:06 عصر
سلام
شرمنده این هم فایل نمونه
یادم رفته بود!!!

bahraman
یک شنبه 02 آبان 1389, 12:44 عصر
با عرض تشکر از علی جان
خیلی فایل خوبی بود باید کار کنم روش ممنون میشم اگر به شکل خوردم راهنماییم کنی مرسی

bahraman
یک شنبه 02 آبان 1389, 15:09 عصر
با عرض سلام
خدمت علی آقا و بقیه دوستان، فایلی که فرستاده بودی ممنون قسمت اول یعنی مشکل آدرس منو حل کرد خیلی ممنون ولی هنوز قسمت دوم سوالم هست من سوالم رو تو فایل خودت اجرا کردم ممنون میشم فرم یک رو نگاه کنید و بهم بگین چطوری با حرکت تو کوئری تصویر رو متناسب با عکس و ردیف سلکت شده در کوئری عوض کنم.تو فرم اینکار راحت میشه ولی وقتی میخوای کوئری رو انتخاب کنی به نظر نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنید

ali190
یک شنبه 02 آبان 1389, 18:36 عصر
سلام
نمونه شما اصلاح شد
موفق باشید

bahraman
دوشنبه 03 آبان 1389, 08:22 صبح
علی عزیز واقعا ازت متشکرم فکر کنم مشکلم حل شد

bahraman
دوشنبه 03 آبان 1389, 11:35 صبح
علی عزیز و سایر دوستان
واقعا ازت به خاطر راهنمایی متشکرم من تونستم مشکلم رو حل کنم ولی باز یک مشکل دیگه اونم اینکه من چون تو فرم هام از فیلتراستفاده می کنم سابفرم نمی تونه مشکل من رو حل کنه و من سوالم رو دوباره اصلاح اصلاح کردم و تو فرم 2 اگر دوباره راهش رو بهم نشون بدی ممنون میشم و واقعا از تو و بقیه دوستان که به ما تازه کارها کمک می کنند بی نهایت متشکرم