PDA

View Full Version : سوال: شبکه کردن 2 ویندوز سون با هم! و,وصل شدن به اینترنت توسط ویندوز دوم

bndclub
یک شنبه 02 آبان 1389, 23:54 عصر
با عرض سلام به دوستان من اخیرا2 تا مشکل واسم پیش اومده که گفتم بیام اینجا بپرسم شاید کسی از دوستان بلد باشه!
----------------------------------------------------------------------------------------------------
می خوام 2 تا ویندوز سون رو با هم شبکه کنم! یه 32 بیت و یه 64 بیت! بعد تنظیمات ای پی و Advance sharing رو هم انجام دادم!! و 2 تا کامپیوتر هم همدیگه رو پیدا می کنن ولی وقتی می خوام یه فایل رو باز کنم
http://up.bndfilm.com/uploads/3b6fa836db1.jpg
همچین اروری رو میده!!!
سوال 2:بعد چون اینجا اینترنت وایرلس است. می خوام وقتی با یک لب تاپ وصل می شم به وایرلس .لپ تاب دیگه بتونه با کابل به اینترنت وصل شه مثل کافی نت ها
ممنون می شم اگه جوابم رو بدین

mhsaleh
چهارشنبه 05 آبان 1389, 14:24 عصر
در رابطه با مسئله اول باید بگم که مشکل در عدم وجود مجوز جهت استفاده از فولدر شیر شده می باشد. برای رفع آن روی فولدر مورد نظر کلیک راست نماید در Properties مجوز لازم جهت استفاده سایر کاربران را انتخاب نمایید که حداقل باید امکان خواندن داشته باشند.
در رابطه با مورد دوم شما باید امکان استفاده سایر کاربران را از درگاه شبکه بی سیم خود فراهم سازید و رایانه شما لپ تاپ شما به صورت یک روتر برای رایانه دوم شما عمل نماید.

MEhdi Sobhani
چهارشنبه 05 آبان 1389, 14:54 عصر
با عرض سلام به دوستان من اخیرا2 تا مشکل واسم پیش اومده که گفتم بیام اینجا بپرسم شاید کسی از دوستان بلد باشه!
سوال 2:بعد چون اینجا اینترنت وایرلس است. می خوام وقتی با یک لب تاپ وصل می شم به وایرلس .لپ تاب دیگه بتونه با کابل به اینترنت وصل شه مثل کافی نت ها
ممنون می شم اگه جوابم رو بدین
در مورد سوال دوم اینجا رو ببینید
http://www.i-phone.ir/forums/thread14830.html
پست اولی که نوشتم شبکه کردن ویندوز و مک هست و پست دوم شیر کردن .
همون تنظیماتی رو که برای مک نوشتم میتونید تو ویندوز روی local area connection انجام بدید .

bndclub
چهارشنبه 05 آبان 1389, 16:19 عصر
در رابطه با مسئله اول باید بگم که مشکل در عدم وجود مجوز جهت استفاده از فولدر شیر شده می باشد. برای رفع آن روی فولدر مورد نظر کلیک راست نماید در Properties مجوز لازم جهت استفاده سایر کاربران را انتخاب نمایید که حداقل باید امکان خواندن داشته باشند.
در رابطه با مورد دوم شما باید امکان استفاده سایر کاربران را از درگاه شبکه بی سیم خود فراهم سازید و رایانه شما لپ تاپ شما به صورت یک روتر برای رایانه دوم شما عمل نماید.
سلام! ممنون از پاسختون ولی من این کار رو قبلا انجام دادم و جواب نداد واسه همین اومدم تو فروم پرسیدم