PDA

View Full Version : تشخیص کلیدهای تلفن(dtmf)

omid-sh
شنبه 08 مرداد 1384, 11:03 صبح
با سلام در یک ارتباط تلفنی توسط Vb چگونه می توان کلیدها وکاراکترهایی که توسط طرف مقابل زده می شود را تشخیص داد.مثلا اگر 1 را بزند برنامه عدد یک را تشخیص دهد.

nima_isp
شنبه 08 مرداد 1384, 12:49 عصر
من هم این سوال رو دارم ولی فکر کنم اول باید پورت مودم رو باز کنی بعد هالت میزبان داشته باشه و اون وقت این کد ها رو تشخیص داد

بابک زواری
شنبه 08 مرداد 1384, 13:30 عصر
از کامپوننتهای kofax استفاده کن

R_BABAZADEH
شنبه 08 مرداد 1384, 17:03 عصر
از کجا باید پیدا کرد

بابک زواری
شنبه 08 مرداد 1384, 21:05 عصر
منم خیلی خیلی وقت پیش با جستجو پپیداش کردم و یک تستی زدم
داشتم دریغ نمیکردم

(سیدشریفی)
یک شنبه 09 مرداد 1384, 10:27 صبح
با استفاده از کامپوننت ExceleTel TeleTools 3.7.1.0 میتوانید این کار را انجام دهید .

برای خرید این کامپوننت با مدیر سایت تماس بگیرید .

amirhosein
دوشنبه 10 مرداد 1384, 08:43 صبح
دوست عزیز یک راه اینه که از مدارهای مخصوص و ای سی های مربوطه استفاده کنی که این موضوع پروژه پایانی من و دوستم هستش.
در ضمن آقای سید شریفی من چه جوری با مدیر سایت تماس بگیرم؟؟؟

(سیدشریفی)
دوشنبه 10 مرداد 1384, 09:15 صبح
مدیر سایت جناب DelphiAssistant میباشد که میتوانید در قسمت فروشگاه برنامه نویس ایشون رو زیارت کنید .
یا اینکه در پایین صفحه اصلی سایت (تماس با ما) را کلیک کنید .

Happy_davood
دوشنبه 10 مرداد 1384, 11:12 صبح
سلام
خوب من دقیقاً یک هفته پیش این کار رو کردم .
اول از MSComm استفاده کردم ولی دیدم که امکان تشخیص کلید یا ارسال صدا نداره .
بعد از API های ویندوز ایتفاده کردم (TAPI) که یه کم سخت هست ولی علاوه بر سختی موقع اجرا به دو تا DLL گیر می داد که من اصلاً نمی دونستم چیه و چیکار باید کرد .
بعد از اون هم از کامپوننتهای KDTele استفاده کردم که خیلی آسون هستند فقط کافیه از سایت Kaed.com اگر اشتباه نکرده باشم بیارید و یه Crack هم براش پیدا کنید . البته Crack رو من ندارم ولی همه جا فراونه . ضمناً داخل همین سایت هم بگردید مطلب برای این کار هست .

Happy_davood
دوشنبه 10 مرداد 1384, 11:13 صبح
ضمناً لطفاً اگه از کامپوننتهای Kofax هم استفاده کردید و دیدید به درد بخور و مطمئن هست من رو هم در جریان بزارید .

mehdvirus
دوشنبه 10 مرداد 1384, 11:50 صبح
تو ایران ویج یه نمونه با ای پی ای هست البته چندین نمونه

sohrab o
چهارشنبه 05 بهمن 1384, 02:17 صبح
یه Componente دیگه هست که این کارا رو میکنه البته نسخه جدیدش KDTELE

mohsengrisly
چهارشنبه 05 بهمن 1384, 03:18 صبح
امیر حسین جان فرمودید
دوست عزیز یک راه اینه که از مدارهای مخصوص و ای سی های مربوطه استفاده کنی که این موضوع پروژه پایانی من و دوستم هستش.

دوست عزیز اگر قراره از سخت افزاری غیر از مودم استفاده کنید خودتو دردسر نده . دستگاه اماده این کار رو بگیر و تمام .هم اماده هست هم به صورت کیت اموزشی. فکر کنم کیت اموزشیش حدود 15000 تومان بود همه این کارها رو هم برات انجام میده . تازه قابلیت کنترل دو دستگاه را از طریق خط تلفن فراهم می کند .مثلا پس از شماره گیری کد صحیح رو وارد می کنی کامپیوتر روشن میشه و یا در یخچال باز میشه و...

rezakhakpour
پنج شنبه 29 آبان 1393, 14:19 عصر
سلام
من توی Tapiex چندتا مشکل دارم:

1-وقتی مودم زنگ میزنه شروع به پخش صدا میکنه و منتظر جوابگویی طرف نمیشه!؟

2-چجوری میشه زنگ هایی رو شمارش کنه که مودم پشت خط مونده نه کاربر؟

ممنون میشم راهنمایی فرمایید.