PDA

View Full Version : گزارش صفحه به صفحه در StimulReport

jas1387
دوشنبه 03 آبان 1389, 19:51 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز

من می خواهم گزارشی درست کنم که یه جورهای شبیه به گزارش فروش هست که براساس نام مشتری group می شود و رکوردهای مربوط به مشتری را نشان می دهد حال مشکل من این هست که چه کار کنم که در هر صفحه فقط اطلاعات یه مشتری باشد و بقیه صفحه خالی باشد و اطلاعات مشتری بعدی در صفحه بعد باشد.

jas1387
سه شنبه 04 آبان 1389, 00:31 صبح
عزیزان نیاز به جواب فوری هست

aghayex
سه شنبه 04 آبان 1389, 07:33 صبح
دوست عزیز شما باید این تاپیک رو در بخش ابزارهای گزارش گیری می زدی:متفکر:
اما برا این مشکل شما دو تا تیبل به گزارشت می فرستی ، تیبل اولت رو می گی تو صفحه و بعد تیبل دومت که مشخصات شخص هست رو مثل اولی می کشی تو صفحه حالا تیبل دومی که تو صفحه هست رو با تیبل اولی بایند می کنی ( برا این کار اگه ماوس رو ببری گوشه سمت راست تیبل دومی چهار مربعی ظاهر می شن که فکر کنم یا دومی هست یا سومی و در اون تیبل اولی رو انتخاب می کنی )

sara_traveler
سه شنبه 04 آبان 1389, 09:27 صبح
برای اینکه اطلاعات هر مشتری در یک صفحه باشد در قسمت گروهبندی روی نوار ان کلیک راست بعد section export انتخاب کنید بعد after new page تیک بزنید

jas1387
سه شنبه 04 آبان 1389, 11:26 صبح
برای اینکه اطلاعات هر مشتری در یک صفحه باشد در قسمت گروهبندی روی نوار ان کلیک راست بعد section export انتخاب کنید بعد after new page تیک بزنید

از راهنمایی تون ممنون ولی

1. وقتی روی این نوارها راست کلیک می کنی section export وجود ندارد ولی من از تو Properties به مشخصه after new page دست یافتم.

2. حالا نمی دونم که مشکل از کجاست که هر رکورد را در یک صفحه نشون میده ، من می خواهم اطلاعات حساب مشتری در همان صفحه ای که در بالای آن نام مشتری خورده است نشان دهد.

در تصویر زیر می بینید که من چگونه عمل کرده ام ، آیا درست عمل کردم ، لطفا مرا راهنمایی کنید ؟

aghayex
سه شنبه 04 آبان 1389, 20:16 عصر
اینو فایل ورد رو بخون

iman_22a
سه شنبه 04 آبان 1389, 21:50 عصر
عزیزان نیاز به جواب فوری هست

دوست عزیز من فکر می کنم کار شما با تنظیم Keep Group Together به True راه بیفته . این خاصیت را برای گروهی که مربوط به مشتری ها میشه تنظیم کنید .

sara_traveler
سه شنبه 04 آبان 1389, 21:59 عصر
شما حتما يك گروه در گزارشتون داريد پس روي نوار همون گروهبندي كليك راست كنيد بعد مسيري كه گفتم بريد
اينطوري تمام اطلاعاتي كه در detail و مربوط به اون مشتري كه در grop هست در يك صفحه نشون ميده و براي مشتري بعدي چون در detail و grop بعدي قرار مي گبره ميره صفحه بعد

jas1387
جمعه 07 آبان 1389, 23:58 عصر
سلام دوست عزیز

با راهنمایی های شما حل شد ولی یه مشکلی هنوز هست چرا یه صفحه خالی آخر نشون میده ( آخرین صفحه گزارش )