PDA

View Full Version : به دست آوردن ساعت بایوس

reza2012
دوشنبه 03 آبان 1389, 23:11 عصر
با سلام
من برنامه ای در دست دارم که تقریبا تایم شیت هست کارمندا باید هر کاری میکنن ساعت بزنند اما اگه از ساعت خود ویندوز استفاده کنم قابل تقلب هست یعنی هر کارمد میتونه ساعت ویندوز رو دست کاری کنه و وقت بزنه
با این تفاصیر من باید از چه ساعتی برای این کار استفاده کنم ؟
ساعت بایاس چطوره؟
اگه آره لطفا بگین چطور اونو فراخوانی کنم
با کد لطفا
ممنون

robat7
سه شنبه 04 آبان 1389, 05:42 صبح
سلام
شاید اگر از ساعت سرور استفاده کنی راحت تر باشی (فقط یک ایده است)
کامیاب باشی

ایمان مدائنی
سه شنبه 04 آبان 1389, 09:29 صبح
دوست عزيز اگر از ساعت بايوس استفاده كني فكر اينو كردي اگر باطري مادربورد تموم بشه چيكار ميخواهي بكني ؟

Ra
سه شنبه 04 آبان 1389, 09:42 صبح
اگر ساعت زدن برای مشخص شدن مدت حضور و سیستم حقوق و دستمزد هست که باید یک فکر درست حسابی تر بکنی مثل سیستم های کارت ساعت ولی اگر فقط برای مباحث کنترل پروژه و این حرفهاست از لحاظ منطقی کاری که میخوای بکنی درست نیست.
کاری که ما تو شرکت کردیم این بوده که ساعات حضور شخص با سیستم کارت ساعت مشخص میشود و با یک برنامه واسطه کارهایی که فرد در طول روز انجام میده رو وارد میکند که مباحث کنترل پروژه هم پیش بره.
در نهایت اگر از این روشها نمیخوای استفاده بکنی فکر میکنم بهترین کار استفاده از ساعت سرور هست که اونم مشکلات خاص خودشو داره.

reza2012
سه شنبه 04 آبان 1389, 13:19 عصر
سلام
شاید اگر از ساعت سرور استفاده کنی راحت تر باشی (فقط یک ایده است)
کامیاب باشی
لطفا راهنمایی کنین چطور ساعت سرور رو فراخوانی کنم ؟

reza2012
سه شنبه 04 آبان 1389, 13:20 عصر
دوست عزيز اگر از ساعت بايوس استفاده كني فكر اينو كردي اگر باطري مادربورد تموم بشه چيكار ميخواهي بكني ؟

بله این هم مشکلیه اما چطور میشه این ساعت رو فراخوانی کرد؟

reza2012
سه شنبه 04 آبان 1389, 13:22 عصر
اگر ساعت زدن برای مشخص شدن مدت حضور و سیستم حقوق و دستمزد هست که باید یک فکر درست حسابی تر بکنی مثل سیستم های کارت ساعت ولی اگر فقط برای مباحث کنترل پروژه و این حرفهاست از لحاظ منطقی کاری که میخوای بکنی درست نیست.
کاری که ما تو شرکت کردیم این بوده که ساعات حضور شخص با سیستم کارت ساعت مشخص میشود و با یک برنامه واسطه کارهایی که فرد در طول روز انجام میده رو وارد میکند که مباحث کنترل پروژه هم پیش بره.
در نهایت اگر از این روشها نمیخوای استفاده بکنی فکر میکنم بهترین کار استفاده از ساعت سرور هست که اونم مشکلات خاص خودشو داره.

لطفا راجع به کارت ساعت بیشتر توضیح بدین که چی هست ؟چطور بین کارت ساعت و برنامه ارتباط برقرار کنم ؟

ایمان مدائنی
سه شنبه 04 آبان 1389, 13:26 عصر
لطفا راجع به کارت ساعت بیشتر توضیح بدین که چی هست ؟چطور بین کارت ساعت و برنامه ارتباط برقرار کنم ؟
معمولا وقتي از اين دستگاهها خريداري ميكنيد يك نمونه برنامه روش هست كه مي تونيد با اون ياد بگيريد

اين دستگاهها داخل خودشون ساعت دارن

من از دستگاه اثر انگشت استفاده ميكنم

reza2012
سه شنبه 04 آبان 1389, 13:44 عصر
معمولا وقتي از اين دستگاهها خريداري ميكنيد يك نمونه برنامه روش هست كه مي تونيد با اون ياد بگيريد

اين دستگاهها داخل خودشون ساعت دارن

من از دستگاه اثر انگشت استفاده ميكنم
یعنی به راحتی میتونم بین برنامم و این دستگاه ارتباط برقرار کنم ؟

ایمان مدائنی
سه شنبه 04 آبان 1389, 13:44 عصر
آره عزيز

ميتوني به هر صورت كه بخواهي ازش استفاده كني

reza2012
سه شنبه 04 آبان 1389, 13:48 عصر
آره عزيز

ميتوني به هر صورت كه بخواهي ازش استفاده كني
ایمان جان خواستم پیام خصوصی بهت بدم اما غیر فعاله انگار این آی دی یا هو منه بهم پی ام بده پیش نهاد کار دارم براتون
reza_2012

reza2012
سه شنبه 04 آبان 1389, 21:05 عصر
کسی نیست جواب بده؟؟:عصبانی++::ناراحت::نارا ت: