PDA

View Full Version : سوال: آپدیت کردن اطلاعات جدول اکسس از طریق یک فایل اکسل

wolfstander
سه شنبه 04 آبان 1389, 12:16 عصر
سلام به همه دوستان
ه با توجه به فایلی که یکی از دوستان توش نحوه آپدیت کردن اطلاعات درون یک تیبل اکسس رو از طریق یک فایل اکسل آموزش داده بودن و من اینجا ضمیمه اش کردم، سوالی داشتم
اون هم اینکه وقتی آپدیت میکنیم، اطلاعات جدول پاک میشه و اطلاعات دیگه بهش اضافه میشه
میخواستم بدونم که آیا راهی وجود داره که اطلاعات قدیمی پاک نشه و اطلاعات جدید بهش اضافه بشه و رکوردهای تکراری هم وارد نشن؟
یا راه حل دیگه ای کسی میتونه پیشنهاد کنه؟

dadsara
چهارشنبه 05 آبان 1389, 08:12 صبح
سلام
در نمونه جنابعالي ابتدا جدول را حذف مي كنيد سپس آنرا ايمپورت مي كنيد طبيعي است در اين حالت به شكلي كه شما فرموديد عمل خواهد كرد
در نمونه ضميمه بعد از اينكه عمليات جنابعالي انجام شد آنرا داخل يك جدول ديگر اضافه مي كند

wolfstander
چهارشنبه 05 آبان 1389, 12:45 عصر
با تشکر از شما
با توجه به کدهای ورودی توسط شما، چون مقداری set warning=false شده ، ایرادات ورودی را نمایش نمیدهد
وقتی آن را برابر True میکنم، نمایش میدهد ولی تیبل اشکالات ورودی را نمایش نمیدهد
فکر میکنم که در sql این مساله وجود داشته باشد
به این خاطر که در نرم افزار همکاران سیستم که ما استفاده میکنیم، وقتی اشکالی به وجود می آید به صورت خروجی اکسل نمایش میدهد
تا فردی که اطلاعات را وارد کرده، بداند که اطلاعات درست وارد شده یا خیر
میخواستم بدانم آیا راه حلی در این زمینه وجود دارد؟
مجددا ً تشکر میکنم بابت لطفی که انچام دادید

azadich
دوشنبه 10 آبان 1389, 09:44 صبح
سلام به همه دوستان
ه با توجه به فایلی که یکی از دوستان توش نحوه آپدیت کردن اطلاعات درون یک تیبل اکسس رو از طریق یک فایل اکسل آموزش داده بودن و من اینجا ضمیمه اش کردم، سوالی داشتم
اون هم اینکه وقتی آپدیت میکنیم، اطلاعات جدول پاک میشه و اطلاعات دیگه بهش اضافه میشه
میخواستم بدونم که آیا راهی وجود داره که اطلاعات قدیمی پاک نشه و اطلاعات جدید بهش اضافه بشه و رکوردهای تکراری هم وارد نشن؟
ميشه بگيد اطلاعات جدول اكسس را با فايل اكسس چگونه اضافه ميشه؟

wolfstander
سه شنبه 11 آبان 1389, 11:49 صبح
ميشه بگيد اطلاعات جدول اكسس را با فايل اكسس چگونه اضافه ميشه؟

سلام
این مورد رو خودم کار نکردم
ولی تا اونجایی که اطلاع دارم، از کوئری Append باید استفاده کرد

azadich
سه شنبه 11 آبان 1389, 12:02 عصر
سلام
این مورد رو خودم کار نکردم
ولی تا اونجایی که اطلاع دارم، از کوئری Append باید استفاده کرد

کوئری Append یعنی چطور متونی توضیح بدی ممنون میشم

relabz
دوشنبه 03 آبان 1395, 15:04 عصر
سلام به همه دوستان

این فایلی که ضمیمه کردین چیزی توش نیست، میشه لینک روش آپدیت کردن جدول اکسس از طریق فایل اکسلو بفرستین؟