PDA

View Full Version : تهيه ديسكت بيمه

dost_bv1
سه شنبه 04 آبان 1389, 21:31 عصر
با سلام خدمت اساتيد
اگر دوستان در خصوص نحوه تهيه ديسكت بيمه اطلاعاتي دارند لطفا راهنمايي كنند
چطور ميشه اطلاعات را به صورت يك فايل dbf با فرمت مورد نظر تامين اجتماعي درآورد.
چه كدهايي در چه رويدادهايي و . . . هر چه كه لازمه. اگه نمونه كد و سورس دارين بدين

hooooman
چهارشنبه 05 آبان 1389, 07:56 صبح
سلام
شما بايد اطلاعاتي كه توي اون 2 تا Dbf لازمن آماده كنين (اطلاعات شخصي كاركنان كسورات حق بيمه ها و ....).بعد با 1 كانورتور كه من W2D_D2W كه اگه 1 سرچ بزني پيداش ميكني رو براي كانورت توصيه ميكنم اطلاعات فوق الذكر رو بعد از تبديل به اونها انتقال بدي (اينكار هم با همون Ado.net قابل انجامه)
اگر ساختار اون 2 تا Dbf رو نداري و يا نحوه پر كردنشون رو ميخاي بگو

sh2007
چهارشنبه 05 آبان 1389, 08:52 صبح
اين دو تا فايل بيمه است برو توشون نگاه كن فرمتها و همه چير مشخصه توي اين قالب براي تامين اجتماعي بايد ليست تهيه كني بفرستي

davood-ahmadi
چهارشنبه 05 آبان 1389, 14:45 عصر
در این صفحه براتون گذاشتم .
کلاس دیسکت بیمه سازمان تأمین اجتماعی

http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=1137481&posted=1#post1137481

javid_rally
چهارشنبه 06 بهمن 1389, 18:17 عصر
با عرض سلام و خسته نباشی خدمت دوستان
من با دلفی 7 یک نرم افزار برای مطب نوشتم که حدود 2 ماه وقتمو گرفت ولی موقع تحویل متوجه شدم که دکتر باید اطلاعات بیمه رو به صورت یک فایل txt که اصطلاحا بهش میگن دیسکت بیمه تحویل بدن. من چند تا فایل txt که با نرم افزار های دیگه ساخته شده بود رو دیدم که متن عجیبی داشت منم ازش چیزی نفهمیدم بعد متوجه شدم که اداره بیمه این فایل رو بوسیله یک برنامه تحت dos باز میکنه .حالا من موندم چطوری یک همچین خروجی از برنامه ام بگیرم ؟البته چند تا سئوال دیگه هم دارم.
1. این فایل txt از report برنامه هست یا اطلاعات داخل بانک؟
2. اطلاعاتی که بیمه میخواد باید بر اسا س فیلد ها و نام فیلد خاصی باشد؟یعنی نام فیلدها توسط بیمه تعریف شده و مشخص شده می باشد؟
3.برای این تبدیل از الگوریت خاصی باید تبعیت کرد؟
در ضمن ممنون میشم اگر دوستان سورس و نمونه برنامه ای دارن بزارن . باتشکر فراوان

sh2007
پنج شنبه 07 بهمن 1389, 09:50 صبح
با عرض سلام و خسته نباشی خدمت دوستان
من با دلفی 7 یک نرم افزار برای مطب نوشتم که حدود 2 ماه وقتمو گرفت ولی موقع تحویل متوجه شدم که دکتر باید اطلاعات بیمه رو به صورت یک فایل txt که اصطلاحا بهش میگن دیسکت بیمه تحویل بدن. من چند تا فایل txt که با نرم افزار های دیگه ساخته شده بود رو دیدم که متن عجیبی داشت منم ازش چیزی نفهمیدم بعد متوجه شدم که اداره بیمه این فایل رو بوسیله یک برنامه تحت dos باز میکنه .حالا من موندم چطوری یک همچین خروجی از برنامه ام بگیرم ؟البته چند تا سئوال دیگه هم دارم.
1. این فایل txt از report برنامه هست یا اطلاعات داخل بانک؟
2. اطلاعاتی که بیمه میخواد باید بر اسا س فیلد ها و نام فیلد خاصی باشد؟یعنی نام فیلدها توسط بیمه تعریف شده و مشخص شده می باشد؟
3.برای این تبدیل از الگوریت خاصی باید تبعیت کرد؟
در ضمن ممنون میشم اگر دوستان سورس و نمونه برنامه ای دارن بزارن . باتشکر فراوان
1-اين فايل از گزارش برنامه اس
---3*-2-بله الگوريتم اون همون فايلي است كه فرمت اون فايل رو توي تايپيك بالا گذاشتم بايد از اين فرمت تبعيت كني تا بيمه ديسكت رو تحويل بگيره