PDA

View Full Version : تغییر فاصله نام فایل ها از لبه fileListBox

ali_autumnal
چهارشنبه 05 آبان 1389, 12:18 عصر
باسلام و خسته نباشید

میخواستم بدونم چه تنظیماتی انجام بدم تا نام فایل های موجود در این کنترل با فاصله بیشتری از لبه ها قرار بگیره؟

به تصویر ضمیمه شده توجه کنید.

میخوام نام فایل ها با فاصله بیشتری از لبه ها قرار بگیره. الان نام فایل انتخاب شده تقریبا چسبیده به سمت چپ.

متشکر
علی پاییزی

ali_autumnal
چهارشنبه 05 آبان 1389, 20:21 عصر
کسی نظری نداره؟

flash118
چهارشنبه 05 آبان 1389, 20:26 عصر
با سلام
نام فایل های سمت راست رو میفرمایید یا سمت چپی سمت چپی(ستون دوم)فاصله ی خوبی دارن ولی فکر کنم منظورتون رو نگرفتم اگه میشه کمی بیشتر توضیح بدید

ali_autumnal
چهارشنبه 05 آبان 1389, 20:41 عصر
با سلام
نام فایل های سمت راست رو میفرمایید یا سمت چپی سمت چپی(ستون دوم)فاصله ی خوبی دارن ولی فکر کنم منظورتون رو نگرفتم اگه میشه کمی بیشتر توضیح بدید

از لبه ها میگم دوست عزیز. ازچپ یا راست یا بالا ویا پایین

اگه دقت کنی گفتم:

میخوام نام فایل ها با فاصله بیشتری از لبه ها قرار بگیره. الان نام فایل انتخاب شده تقریبا چسبیده به سمت چپ.

متشکرم

flash118
چهارشنبه 05 آبان 1389, 21:08 عصر
از چه نوع کنترلی استفاده میکنید از RichTextBox؟

ali_autumnal
پنج شنبه 06 آبان 1389, 09:31 صبح
از چه نوع کنترلی استفاده میکنید از RichTextBox؟

سلام دوست عزیز
از کنترل
fileListBox
وبی. البته چون #C این کنترل رو نداشت من از این استفاده کردم.

راستی این کنترل واقعا تو #C وجود نداره؟
و همچنین DriveListBox
و همچنین dirListBox

Reza_Yarahmadi
پنج شنبه 06 آبان 1389, 10:15 صبح
راستی این کنترل واقعا تو C#‎ وجود نداره؟
و همچنین DriveListBox
و همچنین dirListBox
تمام ابزارها وجود دارند. از طریق Choose Items میتونید اونها رو اضافه کنید.
تا جایی که میدونم این کنترل همچین قابلیتی نداره. ولی شما به راحتی میتونید این کنترل رو درست کنید ، این کنترل چیزی جز یک لیست نیست. خاصیت هایی که میخواید رو بهش اضافه کنید. برای نمایش فایلها هم میتونید زمان اضافه کردن نام فایلها Padding اونها رو طبق نظر خودتون تنظیم کنید ، زمان برگرداندن آیتم انتخاب شده هم با trim میتونید Padding رو از بین ببرید.

ali_autumnal
شنبه 08 آبان 1389, 15:28 عصر
تمام ابزارها وجود دارند. از طریق Choose Items میتونید اونها رو اضافه کنید.
تا جایی که میدونم این کنترل همچین قابلیتی نداره. ولی شما به راحتی میتونید این کنترل رو درست کنید ، این کنترل چیزی جز یک لیست نیست. خاصیت هایی که میخواید رو بهش اضافه کنید. برای نمایش فایلها هم میتونید زمان اضافه کردن نام فایلها Padding اونها رو طبق نظر خودتون تنظیم کنید ، زمان برگرداندن آیتم انتخاب شده هم با trim میتونید Padding رو از بین ببرید.

دوست عزیز منظور من هم همون Choose Items بود. اما من قبلا زیاد گشتم ولی همچین کنترلی پیدا نکردم. اگه امکانش هست نام این سه کنترل رو بنویسید تا من هم استفاده کنم. دوست ندارم از کنترل های VB استفاده کنم.

متشکرم
علی پاییزی

Reza_Yarahmadi
شنبه 08 آبان 1389, 15:43 عصر
دوست عزیز منظور من هم همون Choose Items بود. اما من قبلا زیاد گشتم ولی همچین کنترلی پیدا نکردم. اگه امکانش هست نام این سه کنترل رو بنویسید تا من هم استفاده کنم. دوست ندارم از کنترل های VB استفاده کنم.
توي پنجره Choose ToolBox Items و تب Net. اين كنترلها با همون نام وجود دارند. اين كنترلها جزء فضاي نام Microsoft.VisualBasic.Compatibility.VB6 هستند.
ميشه گفت تمام كنترلهايي كه در VB.Net قابل استفاده هستند در #C هم قابل استفاده اند. چون همه اين كنترلها بر پايه Net. نوشته شده ...

ali_autumnal
شنبه 08 آبان 1389, 15:57 عصر
توي پنجره Choose ToolBox Items و تب Net. اين كنترلها با همون نام وجود دارند. اين كنترلها جزء فضاي نام Microsoft.VisualBasic.Compatibility.VB6 هستند.
ميشه گفت تمام كنترلهايي كه در VB.Net قابل استفاده هستند در C#‎ هم قابل استفاده اند. چون همه اين كنترلها بر پايه Net. نوشته شده ...

خوب دوست عزیز من هم از این کنترل ها استفاده میکنم . به این دلیل میگم #C نداره!!!!!!!!!!!!

در هر صورت متشکر

Reza_Yarahmadi
شنبه 08 آبان 1389, 16:06 عصر
خوب دوست عزیز من هم از این کنترل ها استفاده میکنم . به این دلیل میگم C#‎ نداره!!!!!!!!!!!!
اگه بخوايم از اين ديد به قضيه نگاه كنيم كه #C هيچ كنترلي نداره!! همه كنترلهاي اون وابسته به Net. هستند.

ali_autumnal
شنبه 08 آبان 1389, 16:10 عصر
متشکرم از راهنماییتون
دوست عزیز در صورت امکان به این تایپیک هم سر بزنید.
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=255949