PDA

View Full Version : سوال:تعریف کلاس

delphi_programmer_2010
چهارشنبه 05 آبان 1389, 15:54 عصر
سلام.من در این پروژه میخواستم کلاس تعریف کنم ولی نمیدونم چه متغیر هایی رو باید به constructor پاس بدم.ممکنه منو راهنمایی کنید؟

فایل رو ضمیمه کردم.ممنون از همگی.

59132

Felony
چهارشنبه 05 آبان 1389, 16:52 عصر
نباید Override شون کنید .

Mahmood_M
پنج شنبه 06 آبان 1389, 02:12 صبح
وقتی در Constructor مربوط به کلاستون کاری انجام نمیشه ، نیازی به تعریف اون نیست ، وقتی کلاسی از یک کلاس به عنوان Parent ( مثل TObject در اینجا ) مشتق میشه ، متد Create اون رو هم به ارث میبره و کلاس شما خودش متد Create داره ، ولی اگر میخواید کار دیگه ای هم در هنگام Create انجام بدید می تونید یک Constructor جدید تعریف کنید ...

اینکه باید Override بشن یا نشن به این ربط داره که هدف اصلیتون چیه ؟ میخواید به متد Create چی اضافه کنید ؟

Felony
پنج شنبه 06 آبان 1389, 03:58 صبح
اینکه باید Override بشن یا نشن به این ربط داره که هدف اصلیتون چیه ؟ میخواید به متد Create چی اضافه کنید ؟

سلام.من در این پروژه میخواستم کلاس تعریف کنم ولی نمیدونم چه متغیر هایی رو باید به constructor پاس بدم.ممکنه منو راهنمایی کنید؟

من با توجه به سوال ایشون جواب دادم ، فکرشو نمی کردم دلیل پرسیدن سوالشون این باشه که ندونن Constructor به چه دردی میخوره .

@ delphi_programmer_2010 یه فکری به حال نام کاربریت بکن ، طولانی بودنش نظم همه تاپیک ها رو به هم میزنه .