PDA

View Full Version : برنامه سازماندهی معلمین

sajadmousavy
چهارشنبه 05 آبان 1389, 16:02 عصر
با سلام من میخوام یه برنامه بنویسم که در جدول شماره 1 اطلاعات تعداد معلم رو بهش بدیم. در جدول شماره2 اطلاعات تعدادی مدرسه رو بدیم. بعد بر اساس یکی از آیتم های موجود در معلمین مثلا امتیاز اونا بتونن یه مدرسه خاص رو انتخاب کنن. بسته به تعداد معلم مورد نیاز اون مدرسه در صورت پر شدن نیاز مدرسه مذکور دیگه اجازه انتخاب مدرسه رو نده. با تشکر خیلی ضروریه

shahabrayane
جمعه 07 آبان 1389, 19:32 عصر
دوست عزیز سلام
این برنامه ای که شما می خواهید می شود تولید کرد ولی کمی وقت می خواهد سرسری نمی شود کمی کار می برد به دلایل زیر
1- اولاً امتیازات معلمین با هم برابر نیست و رنج امتیازات بالا می باشد
2- مقدار امتیازی که به مدارس داده می شود باید بین دو عدد (امتیاز ) یا بین رنج خاصی قرار گیرد یعنی مثلاً از امتیاز 190 تا 200 مدرسه شهید رجایی و از امتیاز 170 تا 189 مدرسه الغدیر
3- باید تعداد معلیمن که مورد نیاز هر مدرسه می باشد کز کاربر پرسیده شود و اگر تعداد مدارس زیاد باشد این کار کمی برای کاربر مشکل می شود
البته اینها را گفتم که بدانید برنامه شما کار می برد نه اینکه خدایی ناکرده ناامید شوید
من با کمال میل در خدمت شما برای همکاری و ساخت این برنامه هستم
با تشکر
محسنی

sajadmousavy
شنبه 08 آبان 1389, 13:37 عصر
باتشکر از آقای محسنی عزیز

من کارمند اداره نهضت سوادآموزی هستم و میخوام این برنامه رو تهیه کنم. من جداول و فرمهای ورودی برنامه برای وارد کردن اطلاعات معلمین و مداری و امتیاز اونها رو تهیه می کنم و برای کار نهایی مزاحمت میشم اگه بتونی یه ایمیل بهم بدی تا ارحت تر باهات در ارتباط باشم ممنون میشم

fea89@ymail.com
xsaxadx@gmail.com
s.sajjadmousavi64@gmail.com

موسوی

shahabrayane
شنبه 08 آبان 1389, 15:35 عصر
سلام
در خدمتم
اين هم ايميل
shahabrayane@yahoo.com
محسني

re4710
دوشنبه 10 آبان 1389, 09:52 صبح
با سلام ، نسبت به موضوع طرح شده کنجکاو شدم ، آماده همکاری و ارائه راه حل می باشم

ایمیل اینجانب برای تبادل نظر ، (رضا) re4710@yahoo.com

sajadmousavy
سه شنبه 11 آبان 1389, 07:49 صبح
با سلام خدمت همه دوستان برنامه رو با توضیحاتی در ضمن برنامه آماده کردم فعلا بصورت ابتداییه ، تا یه شمای کلی دستگیرتون بشه

با تشکر از همگی

shahabrayane
سه شنبه 11 آبان 1389, 21:57 عصر
سلام
خوب برای شروع خوبه ولی گفتم یه کم کار داره تا به نتیجه برسه
از آقای re 4710 هم کمال تشکر رو داریم که تمایل به همکاری نمودند . آقای موسوی یه زحمت بکشید و یک متن کامل و توضیح کامل از چیزی که از این برنامه می خواهید برایم ایمیل کنید تا به امید خدا شروع کنیم
فعلاً
با تشکر محسنی

sajadmousavy
چهارشنبه 12 آبان 1389, 08:43 صبح
با تشکر از هر دو عزیزی که اعلام آمادگی کردن. من یه فایل word شامل توضیح کلی راجع به برنامه ای که میخوام درست کنم قرار دادم لطفاً بخونیدش

shahabrayane
چهارشنبه 12 آبان 1389, 22:04 عصر
با سلام
آقاي موسوي نوشته رو خوندم در مورد سوال اول به راحتي با چند چك باكس و تعريف و مقدار دهي به آنها مي توانيد امتياز هاي گفته شده رو اعمال كنيد
در مورد بسته شدن هر منطقه يا روستا بعد از گرفتن تعداد آموزشيار مورد نظر هم كار چندان مشكلي نيست يه برنامه شبيه اين دارم مال مدتها قبل مي گردم و نمونه هاي مورد نياز شما رو پيدا مي كنم و براتون تو تابك قرار مي دم . اميدوارم كه به دردتون بخورد

sajadmousavy
پنج شنبه 13 آبان 1389, 11:27 صبح
باتشکر از شما آقای محسنی

بی صبرانه منتظر هستم تا نمونه کارا رو ببینم انشاءالله کار راه بیافته
بازم ممنون

sajadmousavy
سه شنبه 18 آبان 1389, 12:36 عصر
سلام دوستان من همچنان منتظر راهنمایی شما هستم مخصوصا آقای محسنی که قرار بود واسم نمونه بذاره. بازم منتظر میمونم. انتظار از مرگ بدتره