PDA

View Full Version : سوال: فرستادن المان به برنامه!

aapalireza
چهارشنبه 05 آبان 1389, 21:08 عصر
سلام
من چگونه می توانم برنامه ای بنویسم که مثلاً winrar را باز کند,
و در فیلد پسورد آن مقدار وارد کند و ok را بزند؟!

این یک مثال بود برای این که منظورم را برسانم!
چگونه برنامه ای مینویسند که پسوردها را چک میکند؟!

flash118
چهارشنبه 05 آبان 1389, 21:11 عصر
خوب شما از پروسس استفاده کنید در پارامتر اول نام برنامه و در پارامتر دوم به بعد تعداد آرگومان ها رو وارد کنید البته فعلا هم منظورتون دقیق برام روشن نشده !

aapalireza
چهارشنبه 05 آبان 1389, 23:09 عصر
ممنون میشم یه مثال بزنید!
یه نمونه کد یا....!

debugger
چهارشنبه 05 آبان 1389, 23:52 عصر
فکر می کنم شما میخواهید برنامه همچون Rar Password Recovery بنویسید . این برنامه ها به شیوه ای که شما مد نظرتون هست کار نمی کنند

اگر قرار باشد هی پسورد را در کادر مربوطه وارد کرده و هی دکمه ok را کلیک کند که اصلا و ابدا منطقی و درست نیست

فکر میکنم شما باید الگوی رمز نگاری و بازگشایی رمز فرمت rar را بدونی و بعد پسورد را در کد بازگشایی داخل برنامه ست کنی

من فکر می کنم که اینطوری هست

aapalireza
پنج شنبه 06 آبان 1389, 10:31 صبح
بله!
حالا الگوش را از کجا باید دریافت کنم؟!
مثلاً اگر پسورد هش یا رمزنگاری شده هم بتونم ار کدش به دست آورم عالیه!

محسن شامحمدی
پنج شنبه 06 آبان 1389, 12:06 عصر
با سلام

نوشته شده توسط joker (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=838)
اطلاعات فایلهای rar یا zip یا 7zip یا ... همگی بر اساس پسورد رمز میشوند نه اینکه پسورد جائی ذخیره بشود ، در واقع پسورد هیچ کجا ذخیره نمیشود ، اطلاعات با یک رمز کد میشوند ، به عبارت دیگه کل فایل را شما باید کلمه رمز بدونید :) ، و اگه شما هر رمز دیگه ای هم بزنید اطلاعات دیکود میشوند منتها چون رمزاصلی نبوده اطلاعات اشتباه باز میشوند.
میشه گفت رمزنگاری یک طرفه محسوب میشوند.
راهی جز روش سعی و خطای پسوردها ندارد. کرک پسورد فایل های فشرده ( Rar ) ! (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=180422)

---------------------------

متاسفانه تنها راه بدست آوردن پسورد اینطور فایل ها سعی و خطا هستش.
برای اینکار نیازی نیست که شما از برنامه winrar استفاده کنید بلکه کلی برنامه تحت کنسول هست که این فایل ها رو (با دانستن پسورد) باز می کنه.
پس در واقع شما کافیه یک برنامه بنویسی که تک تک پسوردهایی که می سازه رو به اون برنامه تحت کنسول بفرسته و ببینه درست بود یا نه.
اجرای برنامه با پارامتر:
مثلا :

explorer.exe c:\