PDA

View Full Version : سوال: دکمه sign outدر کنترل پنل

momirzayi
پنج شنبه 06 آبان 1389, 09:47 صبح
با سلام ، من برا کنترل پنل سایتم یک دکمه خروج گذاشتم و این کد را نوشتم session.abandonحالا وقتی کلیک می کنم از کنترل پنل خارج میشه اما مشکل این هست که وقتی دکمه backرا میزنیم دوباره بر می گرده و همچنین در history هم هست

saeed262626
پنج شنبه 06 آبان 1389, 11:16 صبح
بايد از يك صفحه واسط استفاده كني ، تو اون صفحه SESSION.ABANDON و بعد دوباره به صفحه اصلي برو ، تو صفحه اصلي هم SESSION رو چك كن كه اگه SESSION موجود نيست به صفحه LOGIN بره
اگه هم ميخواي ميتوني موقع WINDOW,LOGOUT رو ببندي

majnun
پنج شنبه 06 آبان 1389, 11:24 صبح
اگه هم ميخواي ميتوني موقع WINDOW,LOGOUT رو ببندي

این کار درسته ؟؟؟:متعجب:
حالا چجوری میخوای پنجره مرورگرو ببندی ؟ با windows.close ?

تو گوگل کروم کار نمیکنه + داخل اینترنت اکسپلورر هم پیغام میده میگه میخوای بسته بشه یا نه + در فایرفاکس هم بسته نمیشه :لبخند:

karim orooji
پنج شنبه 06 آبان 1389, 11:55 صبح
با سلام ، من برا کنترل پنل سایتم یک دکمه خروج گذاشتم و این کد را نوشتم session.abandonحالا وقتی کلیک می کنم از کنترل پنل خارج میشه اما مشکل این هست که وقتی دکمه backرا میزنیم دوباره بر می گرده و همچنین در history هم هست

سلام همشهری
بله حق با شماست
برای این کار توی صفحه ای که کار session.abandon انجام میشه
بهتر بیای چک کنی که اگه session خالی بود یه صفحه ای باز بشه مثلاً شما از پنل کاربری خارج شده اید و باید دوباره لاگین کنید و به داخل پنل راه پیدا کنید و یا...
با این کد میتونی این کار رو انجام بدید

If Session("اسم سشن") IsNothingThen
Response.Redirect("صفحه مورد نظر")
Else
شرطی که اگه Session خالی نبود
EndIf

ین کار رو من در این سایت انجام دادم
www.system.somee.com (http://www.system.somee.com)

موفق باشی

profnami
پنج شنبه 06 آبان 1389, 14:18 عصر
احساس میکنم این سیستم از پایه مشکل داره . میشه بگید چطوری متوجه میشید کاربر لاگین کرده؟

majnun
پنج شنبه 06 آبان 1389, 14:29 عصر
حساس میکنم این سیستم از پایه مشکل داره . میشه بگید چطوری متوجه میشید کاربر لاگین کرده؟

WOW

کاربر لاگین میکنه اگه تایید شد
نام کاربری و role وارد سشن میشه و درون صفحات چک میکنن ...

ایراد داره ؟؟؟ :متعجب: