PDA

View Full Version : کمک - ساخت تابع یا کلاس

wallfa
پنج شنبه 06 آبان 1389, 21:30 عصر
دوستان میخواهم بدونم یه اسکریپت سوشیال با پی اچ پی چه طوری نوشته میشه خواهشن فقط توضیح در مورد !

اگر قسمت های مثل اسکریپت های سوشیال هست مثلا : دوستان من که عکس پروفایلهای اونها نشون میده و حتی لینک اونها و بعضی اوقات پست نوشه های اونها میخواهم بدونم توابعشون چه طور ... ؟

خواهشن من یک سری مشکل دارم راهنماییم کنید ممنون میشم ؟ :افسرده:

حاضرم به کسی که منو آموزش بده آنلاین برای ساخت همچین اسکریپت 25000 هزار تومن بدم

wallfa
پنج شنبه 06 آبان 1389, 22:58 عصر
کسی نبوود جواب ما بده

امیـرحسین
پنج شنبه 06 آبان 1389, 23:44 عصر
سوالتون خیلی کلی بود! بگید مشکلتون کجاست؟

binyaft
جمعه 07 آبان 1389, 09:26 صبح
من یک سیستم مثل این ساختم ، خواستی میتونم کمک کنم

xoogle.ir
جمعه 07 آبان 1389, 13:50 عصر
تا حالا پروژه ای انجام دادید ؟
این چیزایی که گفتی (هرچند خیلی گنگ بود) کار زیادی نداره. اول دیتابیست رو تحلیل کن ببین برای انجام دادن این عملیات به چه جداول و چه فیلدهایی احتیاج داری بعدش کدش رو بنویس.

خواستی من هم دارم روی یه همچین پروژه ای کار میکنم میتونم کمکت کنم.

wallfa
جمعه 07 آبان 1389, 20:48 عصر
اول از دوستان در مورد جوابتون ممنون ..
1. امیر حسین جان درست سئوال من کلی . من رشتم کامپیوتر نیست دلم میخواهد یه سایت سوشیال خودم بنویسم روش کار کنم ..
2. binyaft دوست عزیز اگر کمک کنیدد لطف کردید ..
3. horap30 بله پروژه انجام دادم برای خودم .. همین سایت http://www.picnik.ir/ کلا کار خودم

دوستان عزیز من کاملا به پی اچ پی بلدم مخصوصا بخش حرفه ای .. از کلاس ها گرفته تا آرایه ها ولی خوب بگم یه مقدار آرایه ها ضعف دارم .
واقعیت من نه رشتم کامپیوتر و نه استاد راهنما چیزی داشتم . به همین دلیل برای اجرای پروژه ها باید یه چند تایی پروژه بزنم تا دستم راه بیفت و بدونم میخواهم چی کار کنم . میخواهم با نوع برنامه نویسی ایرانی آشنا بشم .. میخواهم بدونم کد نویسی برنامه نویس ایرانی چه طور و خیلی از مشکلات دیگم رفع کنم .

برای همین یه پروژه بزرگ مثل همین سایت سوشیال مطرح کردم چون میدونم اکثریت یا میشه گفت تمام توابع و کلاس که در سی ام اس دیگه کاربرد داره برای همین نمونه اسکریپت هم کاربرد فراوان داره

اگر کسی کمک کنه ممنون میشم .