PDA

View Full Version : سوال: مشكل در طراحي الگوريتم ...

mansourii
جمعه 07 آبان 1389, 14:26 عصر
با سلام به همه اساتيد

پروژه بنام سامانه پيامك و ايميل براي يك شركت خصوصي مي نويسيم

پروژه ما يك پروژه ما يك پروژه تبليغاتي محسوب ميشه ( چون هم ايميل گروهي است و هم پيامك انبوه)

اطلاعاتي درباره سخت افزار:
پيامك : از طريق سيستم جي اس ام مودم تامين ميشه و ايميل از طريق اس ام تي پي

اما مشكل:
قسمت ايميل گروهي خدا رو شكر تمام شده و فقط ارسال پيامك مونده
پروژه پيامك نيز رو به اتمام است وليكن براي بعضي سخت افزار هاي جي اس ام مچ نميشه

بعنوان مثال
مثلا سخت افزار ما motorola GSM7800 Dub2 است به راحتي و بدون مشكل كار ميكنه
اما مثلا براي GSM هاي تاتونگ اصلا كار نميكنه. از سورس هاي ارتباط با سخت افزار ايراد مي گيره!!!!!!!!!!

اين موضوع خيلي مهمه . هر كسي كه بتونه كمكون كنه مبلغ 700 تومان بعنوان تشكر هديه ميگيره

Alghoochi
جمعه 07 آبان 1389, 20:21 عصر
پيامك : از طريق سيستم جي اس ام مودم تامين ميشه و ايميل از طريق اس ام تي پي

چرا جی اس ام مودم
مودم های جی اس ام هم سرعت پایینی دارند هم اینکه از نظر قیمت اس ام اس چندان به صرفه نیستند.
انتخاب با شماست ولی من سامانه پیام کوتاه رو به شما پیشنهاد می کنم. هم سرعت بالاتری داره هم اینکه شما میگید پیامک انبوه میفرستید براتون به صرفه است.

قسمت ايميل گروهي خدا رو شكر تمام شده و فقط ارسال پيامك مونده

اگه ایمیل ها بدون وقفه و پشت سرهم ارسال بشن به دلیل فشار آوردن به سرور احتمال مسدود شدن اکانتتون هست. مگر اینکه سرور اختصاصی یا مجازی داشته باشید. ولی اگه از سرور های اشتراکی استفاده می کنید پس از ارسال چند ایمیل وقفه ای ایجاد کنید و بعد ادامه بدید.
حتی اگه اکانت شما مسدود نشه به دلیل ارسال شدن پشت سرهم ایمیل ها هیچ یک از ایمیل ها وارد اینباکس نمی شن و اسپم شناخته میشن.

مثلا سخت افزار ما motorola GSM7800 Dub2 است به راحتي و بدون مشكل كار ميكنه
اما مثلا براي GSM هاي تاتونگ اصلا كار نميكنه. از سورس هاي ارتباط با سخت افزار ايراد مي گيره!!!!!!!!!!

برای ارتباط با مودم باید از کامپوننتی که شرکت سازنده مودم در اختیار شما قرار می ده استفاده کنید.

اين موضوع خيلي مهمه . هر كسي كه بتونه كمكون كنه مبلغ 700 تومان بعنوان تشكر هديه ميگيره

تا اینجا شد 100 تومان :قهقهه::قهقهه:

b.mahsa
جمعه 07 آبان 1389, 20:35 عصر
از سورس هاي ارتباط با سخت افزار ايراد مي گيره!!!!!!!!!!

چه error ای میگیره .؟ متن error رو اینجا بذارید.
شاید مربوط به تنظیمات پورت باشه. متن error رو اینجا بذارید دوستان بیشتر میتونن کمکتون کنن.
موفق باشید

mansourii
جمعه 07 آبان 1389, 22:57 عصر
چه error ای میگیره .؟ متن error رو اینجا بذارید.
شاید مربوط به تنظیمات پورت باشه. متن error رو اینجا بذارید دوستان بیشتر میتونن کمکتون کنن.
موفق باشید

از اين بابت كه چرا مودم جي اس ام به خاطر اينه كه شركت اينطور خواسته ( حتما هم بايد نام تجاري بفرسته و بسياري از امكانات رو داشته باشه)

درمورد ايميل ها : سرور از نوع اس ام تي پي و پشتيباني پاپ تري فكر نمي كنم مشكلي پيش بياد و درباره اينكه چطور به اينباكس بره كلي تحقيق و بررسي كرديم.( ما با شركت قرداد بستيم اگه مشكلي پيش بياد خسارت بايد پرداخت كنيم بنابراين فكر همه جاش رو كرديم)

و درمورد مبلغ هديه ( من مدير اين پروژه هستم و نياز به كمك دارم
واقا جدي گفتم اگه بتونيد مشكل رو حل كنيد بصورت حساب يا دستي پرداخت ميكنم)

درمورد پورت ها من فردا به شركت ميرم و قسمتي رو كه خطا ميده اشتراك ميكنم.
اميدوارم اين سايت بتونه مشكلم رو حل كنه! ( هر چند به اين سايت اميدي نيست چون هر سوال و جوابي تو اين سايت ديدم همه مبتديانه بود)

Alghoochi
شنبه 08 آبان 1389, 10:16 صبح
از اين بابت كه چرا مودم جي اس ام به خاطر اينه كه شركت اينطور خواسته ( حتما هم بايد نام تجاري بفرسته و بسياري از امكانات رو داشته باشه)

هرطور که شرکت مایل باشند. چون اونها سفارش دهنده هستند.

درمورد ايميل ها : سرور از نوع اس ام تي پي و پشتيباني پاپ تري فكر نمي كنم مشكلي پيش بياد و درباره اينكه چطور به اينباكس بره كلي تحقيق و بررسي كرديم.( ما با شركت قرداد بستيم اگه مشكلي پيش بياد خسارت بايد پرداخت كنيم بنابراين فكر همه جاش رو كرديم)

مسلما فکر همه جا رو کردید. بنده گفتم اگه ایمیل ها به صورت پشت سر هم (مثلا با یک حلقه For ) فرستاده بشن ایمیل های شما spam شناخته میشه و وارد اینباکس نمی شه. برای راه حل هم گفتم پس از ارسال چند ایمیل مدت کوتاهی صبر کنید و مجددا ادامه بدید. تا هم هزینه شما هدر نرفته باشه هم اینکه تبلیغات شما مؤثر باشه.

اميدوارم اين سايت بتونه مشكلم رو حل كنه! ( هر چند به اين سايت اميدي نيست چون هر سوال و جوابي تو اين سايت ديدم همه مبتديانه بود)

سؤال ها توسط اعضاء پرسیده می شن. اینکه سؤال ها مبتدیانه است به دید شما برمیگرده. قبلا گفتم سوالی که برای شما ساده است ممکنه برای شخص دیگه ای سخت باشه. سطح شما خیلی مهمه