PDA

View Full Version : سوال: ویرایش آنلاین کد PHP

az.heidarzadeh
شنبه 08 آبان 1389, 08:47 صبح
سلام
من میخوام بتونم بصورت آنلاین صفحه ای رو که با php نوشتم رو ویرایش کنم مثل چیزی که توی cpanel سایت هست . چطور این کار رو انجام بدم ؟
ممنون

xoogle.ir
شنبه 08 آبان 1389, 14:37 عصر
نرم افزاری که باهاش کار میکنید رو با ftp به سایتتون وصل کنید در این صورت هروقت که فایل رو save کنید به صورت خودکار آپلود میشه.
از سرویس سایت هایی مثل phpanywhere هم میتونید استفاده کنید. هرچند راه بهتر همون نرم افزار هست.

az.heidarzadeh
یک شنبه 09 آبان 1389, 10:48 صبح
سلام
ممنون از پاسختون ، شاید من درست توضیح ندادم من یک cms دارم میخوام این امکان رو برای مدیران سایتم قرار بدم تا خودشون بتونن صفحاتشون رو ویرایش کنن ... برای این چیکار باید بکنم ؟...

binyaft
یک شنبه 09 آبان 1389, 12:05 عصر
میتونید از http://nicedit.com/demos.php استفاده کنید

موفق باشید

m48791m
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 15:34 عصر
وقت بخیر
من وقتی روی یک بخش سایت کلیک راست می کنم و inspect elements رو می زنم، تغییرات روی کدها آفلاین انجام میشه. چطور می تونم تغییرات رو آنلاین کنم؟ نرم افزار خاصی می خواد؟ چجوری این بخشی رو که در پایین صفحه باز میشه، می تونیم به ftp وصل کنیم؟

farazsahebdel
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 18:06 عصر
وقت بخیر
من وقتی روی یک بخش سایت کلیک راست می کنم و inspect elements رو می زنم، تغییرات روی کدها آفلاین انجام میشه. چطور می تونم تغییرات رو آنلاین کنم؟ نرم افزار خاصی می خواد؟ چجوری این بخشی رو که در پایین صفحه باز میشه، می تونیم به ftp وصل کنیم؟
منظورتو سایت خودتونه یا سایت دیگرانه ؟؟؟

m48791m
شنبه 16 شهریور 1392, 21:32 عصر
وقت بخیر
سایت دیگران که میشه هک کردن
من می خوام به کدهای سایت خودم دسترسی داشته باشم
ممنون