PDA

View Full Version : سوال: asp and photo save in database

atryad
شنبه 08 آبان 1389, 17:17 عصر
با سلام
من یه پروژه با استفاده از asp نوشتم و میخوام عکس مشتری و یا نمونه امضا اون رو (نه آدرس ) در خود دیتابیس ذخیره کنم و باز بتونم اونو بازیابی کنم
من این کار رو با استفاده از application نوشتم ولی نمیدونم چطور با صفحات وب بنویسم
ممنون میشم راهنمایی بفر مایید

unishomal
یک شنبه 09 آبان 1389, 00:56 صبح
با سلام
من یه پروژه با استفاده از asp نوشتم و میخوام عکس مشتری و یا نمونه امضا اون رو (نه آدرس ) در خود دیتابیس ذخیره کنم و باز بتونم اونو بازیابی کنم
من این کار رو با استفاده از application نوشتم ولی نمیدونم چطور با صفحات وب بنویسم
ممنون میشم راهنمایی بفر مایید

متوجه منظورت نشدم دوست من،اگه دات نت باشه کدت عینا اینور کاربرد داره...شاید بهتره باشه بیشتر توضیح بدی

در کل اینجا به یه فایل آپلودر نیاز داری واسه آپلود عکست،که اضافه میشه به صفحتو تو ساده ترین حالت اینطوری میتونی فایلتو بفرسی رو سرور....

FileName = FileUpload1.PostedFile.FileName;
string path = Server.MapPath(".") + "\\Nimg\\" + FileName;
FileUpload1.PostedFile.SaveAs(path);

الان آدرس عکسو رو سرور داری چون خودت مشخص کردی کجا ذحیره شه..تو مثال من فولدر Nimg.....

از اینجا به بعدم مثل application با یه فایل که رو هارد ذخیره شدخ سرو کار داری.کافیه همونطور که می دونی ذخیرش کنی....

اگه تو این قسمت هم مشکل داری بگو تا کدشو بزارم واست
یا حق

majnun
یک شنبه 09 آبان 1389, 01:02 صبح
دوست من لینک زیر را ببین

http://www.irandevelopers.net/showthread.php?tid=7&highlight=%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9

atryad
یک شنبه 09 آبان 1389, 02:01 صبح
اگه تو این قسمت هم مشکل داری بگو تا کدشو بزارم واست

ممنون دوست عزیز
روشی وجود ندارد که بشه مستقیم این کا رو کرد

من برنامه رو به صورت صفحات وب طراحی کردم با کد سی شارپ
و میخوام کاربر عکس مشتری یا نمونه امضا رو به صورت مستقیم درون دیتابیس ذخیره کند نه در یه پوشه توی سرور وسایت
آیا به طور کلی این روش امکان پذیر است یا نه

unishomal
یک شنبه 09 آبان 1389, 13:44 عصر
ممنون دوست عزیز
روشی وجود ندارد که بشه مستقیم این کا رو کرد

من برنامه رو به صورت صفحات وب طراحی کردم با کد سی شارپ
و میخوام کاربر عکس مشتری یا نمونه امضا رو به صورت مستقیم درون دیتابیس ذخیره کند نه در یه پوشه توی سرور وسایت
آیا به طور کلی این روش امکان پذیر است یا نه

متاسفانه من روش دیگه ایو نمیشناسم....تا اونجایی که من میدونم نه...