PDA

View Full Version : سوال: مشکل در نمایش اطلاعات جدید در gridview بعد از درج آنها در جدول

hamhik
شنبه 08 آبان 1389, 22:36 عصر
سلام
من توی صفحه یک sqldatasource ، gridview ، textbox,button دارم که sqldatasource رو به gridview نسبت دادم کوئری که در sqldatasource وجود داره اینه

"select * from imagetable"

کاری که من می کنم اینه که اون چیزی که می خوام در جدول imagetable ذخیره بشه داخل textbox می نویسم و در button هم دستورات درج اطلاعات در دیتابیس رو مینویسم
اشکالی که هست اینه که من می خوام بعد از اینکه روی button کلیک می کنم اطلاعات جدیدی که وارد جدول شده در gridview نمایش داده بشه اما متاسفانه gridview مقادیر قبلی رو نشون میده و برای اینکه من بتونم مقادیر جدید رو ببینم باید خودم روی دکمه ی رفرش browser بزنم تا اطلاعاتی که جدیدا وارد کردم رو ببینم برای رفع این مشکل باید چیکار کنم؟

karim orooji
شنبه 08 آبان 1389, 22:53 عصر
سلام دوست عزیزبعد از ثبت اطلاعات در جدول بیاید اطلاعات کل بانک رو دوباره در گرید فراخوانی کنیدمثل برنامه جناب راد که بعد هر عملیات از قبیل حذف ویرایش و ثبت اومده سریعا با پرکردن دوباره اطلاعاتگرید رو به روز میکنهچنانچه این کار رو هم کردی نشد برنامه رو بزارید تا دوستان اساتید و... بهتر شما رو راهنمایی کنندموفق باشید