PDA

View Full Version : حرفه ای: DLL مجتمع در روش Code Behind

bfreind10
دوشنبه 10 آبان 1389, 07:18 صبح
سلام دوستان
من به روش Code Behind در دات نت و با استفاده از سبک VB برنامه نویسی تحت وب می کنم. مشکلی که دارم هر بار که پروژه را Build (منتشر) می کنم به ازای هر صفحه در پروژه یک فایل DLL در پوشه Bin ساخته می شود. مثلا با نام App_Web_ixdqcm5q.dll وقتی می خواهم دفعه بعد این پروژه را منتشر کنم دوباره نام کل Dll ها تغییر می کند. یک پروژه در اینترنت دیدم که توی پوشه bin اون یک dll بود به نام سایتش. چطور می تونم من هم اینکارو بکنم؟ یعنی کاری کنم که هر وقت پابلیش کردم پروژمو فقط توی یه dll مثلا با نام mysite.dll ذخیره کند؟

Alireza_Salehi
چهارشنبه 12 آبان 1389, 17:48 عصر
زبان برنامه نویسی مهم نیست، از WebSite استفاده کرده اید یا Web Application؟

Amir Taghavi
پنج شنبه 13 آبان 1389, 00:06 صبح
این سوال قبلا پرسیده شده. و من یه component گذاشتم اونجا.
جستجویی لازم است!

bfreind10
پنج شنبه 13 آبان 1389, 18:45 عصر
میشه لینک اون مطلب رو بزارید من نتونستم پیداش کنم

bfreind10
چهارشنبه 26 آبان 1389, 18:33 عصر
میشه لینک اون مطلب رو بزارید من نتونستم پیداش کنم

raziee
دوشنبه 01 آذر 1389, 22:48 عصر
سلام دوستان
من به روش Code Behind در دات نت و با استفاده از سبک VB برنامه نویسی تحت وب می کنم. مشکلی که دارم هر بار که پروژه را Build (منتشر) می کنم به ازای هر صفحه در پروژه یک فایل DLL در پوشه Bin ساخته می شود. مثلا با نام App_Web_ixdqcm5q.dll وقتی می خواهم دفعه بعد این پروژه را منتشر کنم دوباره نام کل Dll ها تغییر می کند. یک پروژه در اینترنت دیدم که توی پوشه bin اون یک dll بود به نام سایتش. چطور می تونم من هم اینکارو بکنم؟ یعنی کاری کنم که هر وقت پابلیش کردم پروژمو فقط توی یه dll مثلا با نام mysite.dll ذخیره کند؟

به خاطر عدم وجود NameSpace در کلاس هاست.
ارتباطی با زبان برنامه نویسی نداره.
به جایی که New >> WebSite از New >> Project استفاده کنید.
به این صورت بعد از پابلیش تنها یک DLL با نام پروژه (یا نامی که انتخاب کرده باشید) ساخته میشه.