PDA

View Full Version : سوال: جدا کردن سه رقمی اعداد در ستون های لیست ویو

mohammad_2039
دوشنبه 10 آبان 1389, 09:58 صبح
با سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم بدونم چطوری میشه یه ستون از لیست ویو رو که اعداد رو نمایش میده، به صورت سه رقم سه رقم با ویرگول جدا کرد ؟؟ تو دیتا گرید میشه خاصیت format اون ستون از datagrideview که میخوایم کاما داشته باشه رو برابر Numeric قرار بدیم اما تو لیست ویو چی ؟؟
با تشکر

gilas1368
دوشنبه 10 آبان 1389, 10:45 صبح
با سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم بدونم چطوری میشه یه ستون از لیست ویو رو که اعداد رو نمایش میده، به صورت سه رقم سه رقم با ویرگول جدا کرد ؟؟ تو دیتا گرید میشه خاصیت format اون ستون از datagrideview که میخوایم کاما داشته باشه رو برابر Numeric قرار بدیم اما تو لیست ویو چی ؟؟
با تشکر

فکر نمی کنم کنترل List View این قابلیت رو داشته باشه شما بجای اون میتونید از کنترل ListBox استفاده کنید و در قسمت تنظیمات خاصیت FormatString رو متناسب با نیازتون تغییر بدین

mohammad_2039
دوشنبه 10 آبان 1389, 12:31 عصر
ممنون از شما اما استفاده از لیست باکس برام مقدور نیست:گریه: اگه امکان داره یه راه دیگه پیشنهاد کنید. با تشکر

mohammad_2039
سه شنبه 11 آبان 1389, 08:10 صبح
از دوستان کسی پیشنهادی نداره ؟

gilas1368
سه شنبه 11 آبان 1389, 10:53 صبح
تنها راهش هینه جون ListView قابلیتی که شما لازم دارین رو نداره اگر هم کامپوننتی وجود داشته باشه من از اون اطلاعی ندارم

mohammad_2039
سه شنبه 11 آبان 1389, 11:16 صبح
آیا قبل از نمایش داده شدن فیلد ها راهی برای جدا کردن وجود نداره ؟ من اطلاعات رو تو لیست ویو اینطوری نمایش میدم. میخوام مثلا فیلد آخر سه رقمی با ویرگول جدا بشه ؟

listView1.Items.Clear();
SqlCommand cmd = new SqlCommand("select hazine,mablag,kol from tbl_hazine2 where shenase='"+textBoxX3.Text+"'", sqlConnection1);
sqlConnection1.Open();
SqlDataReader r = cmd.ExecuteReader();

while (r.Read())
{
ListViewItem litem = new ListViewItem(r[0].ToString());
for (int i = 1; i <= r.FieldCount - 1; i++)
{
litem.SubItems.Add(r[i].ToString());
}

listView1.Items.Add(litem);
}
r.Close();
cmd.Dispose();
sqlConnection1.Close();

reza_program
چهارشنبه 11 اسفند 1389, 00:39 صبح
DataGridViewCellStyle cell = new DataGridViewCellStyle();
cell.Format = "N0";