PDA

View Full Version : مبتدی: کدام نسخه ی SQL استفاده کنم؟

sajjad etemadfar
دوشنبه 10 آبان 1389, 21:45 عصر
با عرض سلام من یه برنامه نویس VB.net هستم می خوام شروع به کار با Sql کنم و آن را یاد بگیرم و تو برنامم استفاده کنم فقط مشکل من اینجاست که نمی دونم از کدوم ورژن استفاده کنم
شنیدم باید نسخه Enterprice استفاده کنم ولی هر چی تلاش کردم نتونستم این sql رو روی ویندوز xp ام نصب کنم در صورتی که یه نفر میگه من نصب کردم
حالا چیکار کنم
ضمنا اگه یه آموزش جالب کاربردی ازSql دارید از مبتدی تا پیشرفته اینجا لینک دانلودشو بگذارید{فارسی}
از مدیران محترم تقاضا می کنم این تاپیک رو حذف نکنن من به جوابم برسم خدا خیرتون بده:تشویق::تشویق::تشویق::تشو ق::تشویق::تشویق::تشویق::تشوی ::تشویق::تشویق::تشویق::تشویق: :تشویق::تشویق::تشویق::تشویق:: شویق::تشویق::تشویق::تشویق::ت ویق::تشویق::تشویق::تشویق::تش یق::تشویق::تشویق::تشویق::تشو ق::تشویق::تشویق:

حمیدرضاصادقیان
دوشنبه 10 آبان 1389, 22:34 عصر
سلام.

از مدیران محترم تقاضا می کنم این تاپیک رو حذف نکنن من به جوابم برسم خدا خیرتون بده
اگر سوال رو درست بپرسید و قوانین رو رعایت کنید حذف نخواهد شد.
در مورد سوال شما میتونید از نسخه 2008 developer استفاده کنید.
در مورد مطالب آموزشی هم اگر یک جستجوی کوچک در اینترنت انجام بدید کتابهای زیادی پیدا میکنید مخصوصا کتابهایی با عناوین beginner .

shahab2025
چهارشنبه 12 آبان 1389, 10:00 صبح
در مورد سوال شما میتونید از نسخه 2008 developer استفاده کنید.
در مورد مطالب آموزشی هم اگر یک جستجوی کوچک در اینترنت انجام بدید کتابهای زیادی پیدا میکنید مخصوصا کتابهایی با عناوین beginner .

سلام
چرا developer ؟
مگه چه تفاوت آشکار یا کاربردی بهتری نسبت به Enterprise داره؟

حمیدرضاصادقیان
چهارشنبه 12 آبان 1389, 11:27 صبح
سلام.به خاطراینکه نسخه Enterprise مخصوص ویندوزهای سروری هست و برای ویندوزهای CLient شما باید نسخه ای غیر از اونو نصب کنید که نزدیکترین نسخه به امکانات Enterprise نسخه Developer هست.
موفق باشید