PDA

View Full Version : سوال: نمایش نتیجه گزارش گیری همزمان با وارد کردن عبارت مورد جستجو

veniz2008
سه شنبه 11 آبان 1389, 15:54 عصر
سلام،میخوام برای گزارش گیری از پروژه،وقتی که بخشی از اون عبارت موردنظر رو وارد textbox کنم،همون لحظه اطلاعات رو داخل gridview نشون بده،منظورم اینه که بدون اینکه دکمه ای برای جستجو قرار داده بشه،اینکارو بصورت همزمان که متن وارد میشه کار جستجو هم انجام بشه،باید چکار کنم؟،تشکر از راهنماییتون.

oracler
سه شنبه 11 آبان 1389, 16:20 عصر
سلام،میخوام برای گزارش گیری از پروژه،وقتی که بخشی از اون عبارت موردنظر رو وارد textbox کنم،همون لحظه اطلاعات رو داخل gridview نشون بده،منظورم اینه که بدون اینکه دکمه ای برای جستجو قرار داده بشه،اینکارو بصورت همزمان که متن وارد میشه کار جستجو هم انجام بشه،باید چکار کنم؟،تشکر از راهنماییتون.
سلام باید از رویداد text_changed کنترل textbox استفاده کنی و تو اون رویداد چک کنی و گریدو اپدیت کنی.

veniz2008
سه شنبه 11 آبان 1389, 16:31 عصر
تو اون رویداد چک کنی و گریدو اپدیت کنی.
چطوری باید gridview رو آپدیت کنم؟

veniz2008
پنج شنبه 13 آبان 1389, 10:24 صبح
دوستان من داخل رویداد text_changed کدهای مربوطه رو نوشتم،ولی گریدویو هیچی رو نمایش نمیده،مشکل کارم کجاست؟،چون من همین کد رو با دکمه جستجو که به کار میبرم کار میکنه و مشکلی نداره.لطفا راهنمایی کنید.

veniz2008
جمعه 14 آبان 1389, 11:00 صبح
آقا کسی نیست مشکل ما رو حل کنه؟؟،لطفا راهنمایی کنید چون خیلی واسم مهمه،تشکر.

alonemm
جمعه 14 آبان 1389, 13:08 عصر
شما بايد هم تكس و هم گريد رو توي يك UpdatePanel بزاريد و توي روييداد text_changed اون كد سرچ رو بنويسيد.

MoslemMaleki
جمعه 14 آبان 1389, 14:35 عصر
با سلام
AJAX قطعاً راه حل مشکل شماست برای مثال من یک نمونه برات میزارم.
فقط یک نکته کوچیک. خاصیت text_changed فقط زمانی که شما Focuc رو از textbox بگیرید و یا Enter رو بزنید بکار می افته.