PDA

View Full Version : سوال: میزان امنیت در نرم افزار های CMMS تحت وب

fa_karoon
چهارشنبه 12 آبان 1389, 14:42 عصر
سلام دوستان می خواستم اگه لطف کنید راهنمایی بفرمایید که در نرم افزارهای تعمیر و نگهداری (CMMS) تحت وب تا چه حد امنیت و نقش های کاربران در دسترسی به صفحات مورد اهمیت است؟
واضح تر بگم : آیا در این سیستم ها هم برای نگه داری نقش کاربر نباید از Session استفاده کرد یا ...؟
لطفا توضیح بدید. ممنون

aminghaderi
چهارشنبه 12 آبان 1389, 14:59 عصر
سلام دوستان می خواستم اگه لطف کنید راهنمایی بفرمایید که در نرم افزارهای تعمیر و نگهداری (CMMS) تحت وب تا چه حد امنیت و نقش های کاربران در دسترسی به صفحات مورد اهمیت است؟
واضح تر بگم : آیا در این سیستم ها هم برای نگه داری نقش کاربر نباید از Session استفاده کرد یا ...؟
لطفا توضیح بدید. ممنون
به نظر من که اصلی ترین بخش همین مرود هست؟! (یعنی خیلی مهم هست)
به نظر من اول ممبر شیپ خود دات نت بعد هم session .
شما برای حفظ امنیت بهتره از خود Member Ship دات نت استفاده کنید ، اگر هم خودتون یه راه کار خیلی خواصی و محکمی مد نظر دارید خوب همون رو اجرا کنید.
به شخصا تا حالا قسمت نبوده از Member Ship دات نت استفاده کنم ولی این روش بیشتر مورد تاید اساتید هست.
یادتان باشد در طراحی cmms امنیت حرف اول را می زند.

موفق باشی.

fa_karoon
چهارشنبه 12 آبان 1389, 16:36 عصر
با تشکر از پاسختون ، فرموده بودید از MemberShip دات نت استفاده کنم ، آیا این امکان هست که علاوه بر اطلاعات معمولی که درباره User می گیره فیلدهای بیشتری رو به جدولش در دیتابیسش اضافه کنیم و علاوه بر فیلدهای خود MemberShip اطلاعات بیشتری رو درباره کاربرمون ذخیره کنیم؟

aminghaderi
چهارشنبه 12 آبان 1389, 20:22 عصر
با تشکر از پاسختون ، فرموده بودید از MemberShip دات نت استفاده کنم ، آیا این امکان هست که علاوه بر اطلاعات معمولی که درباره User می گیره فیلدهای بیشتری رو به جدولش در دیتابیسش اضافه کنیم و علاوه بر فیلدهای خود MemberShip اطلاعات بیشتری رو درباره کاربرمون ذخیره کنیم؟
خواهش می کنم.
شخصا به همین دلیل و موارد دیگر خودم سطح دسترسی و عضو گیری تعریف می کنم.
ولی امکانش هست دوستان پیشتر اعلام کرده بودند.

fa_karoon
پنج شنبه 13 آبان 1389, 10:50 صبح
ولی امکانش هست دوستان پیشتر اعلام کرده بودند.

دوست گرامی ممکنه لینک های این رو موضوع رو اینجا بذاری آخه با کلماتی که Search کردم چیزی عایدم نشد فکر می کنم جستجوم درست نیست
با تشکر از زحماتتون