PDA

View Full Version : سوال: کاربرداجزای پنجره New project

Shamim832
جمعه 14 آبان 1389, 10:43 صبح
دوستان عزیز سلام
یکیتون می تونه اجزای پنجره New projectروبه مفصل برام توضیح بده که هرکدوم به چه دردی میخورن ؟ توضیح کامل میخوام!!
مثلا Console Application ، Web control libraryو .....
باتشکر
نیاز ضروری دارم همین الان

alonemm
جمعه 14 آبان 1389, 13:22 عصر
دوست من بهتره دنبال يك كتاب باشي تا اين ها رو توش دربياري هر كدومشون يك مبحث كامله مثل:
Console Application در محيط Command Prompt و شبه به داس كد نويسي ميكنيد.

Shamim832
جمعه 14 آبان 1389, 13:56 عصر
دریک خط چی ؟ نمی تونید یه کم در موردشون توضیح بدین؟!

alonemm
جمعه 14 آبان 1389, 14:01 عصر
دوست من اگه به عنوان اين تالار نگاه كنيد برنامه نويسي تحت وب با ASP.NET هست شما اولا سوالتون خيلي كلي هست. بعد سعي كنيد هر مبحث رو تفكيك كنيد و در تالار مورد نظر مطرح كنيد.
با اينكار به نتيجه ميرسيد.

موفق باشيد.

MoslemMaleki
جمعه 14 آبان 1389, 15:03 عصر
با سلام
در VS و در new project داریم(VS 2008):

Windows Application: برنامه های تحت ویندوز
Class Library: کتابخانه کلاس
Web Application: صفحات تحت وب
Web Service: سرویس دهنده تحت وب ( درواقع برنامه ای که به صفحات و برنامه های تحت وب خدمتی رو ارائه میکنه اما خودش دارای شکل ظاهری نیست و نمیشه به تنهای ازش استفاده کرد).
WPF Application: برنامه تحت ویندوز که برای طراحی نماش می تونی مثل صفحات گرافیکی عمل کنی. با XML است. یعنی خیلی دقیق و ظریف مثل طراحی بازی.
WFf Browser Application: دقیقاً مثل قبلی با این تفاوت که برنامت مثل صفحات وب در Internet Explorer نشون داده میشه.
:Console Application برنامه نویسی تحت کنسول (شبه داس). ولی با برنامه نویسی مثل C و Pascal خیلی فرق داره چون در اینجا برنامت تحت Framework اجرا میشه و نه فقط تحت داس.
Windows Control Library: کتابخانه تحت ویندوز (کامپونت). با مفهوم Class Library فرقش اینه که اون فقط حاوی کد(کلاس) هستش ولی این ممکنه حاوی کد، اطلاعات، طراحی نما و .. باشه.
WCF Service: در واقع یکجور Web Serviceاما این تحت ویندوزه نه تحت وب.