PDA

View Full Version : طریق ایجاد بمب منطقی

eniak.master
سه شنبه 11 مرداد 1384, 21:24 عصر
با سلام
با دلفی یک بمب منطقی می خوام درست کنم ولی نمی دونم از کجا باید شروع کنم .
این بمب بیشتر تابع محدوده زمانی ( Limit )است .
البته از روش فشردن کلید خاص هم می شه فعالش کرد .
ولی کد نویسی و الگوریتمش رو ندارم .
لطفا راهنمایی کنید .

mehrzad007
سه شنبه 11 مرداد 1384, 23:42 عصر
می خوایی این بمب منطقی چکار کنه؟ کی و چرا عمل کنه؟ اینا رو جواب بده به خوت البته
بعد ببین چه طوری می تونی برنامه رو تخریب کنی؟ می خوایی بعد از این مدت چه کاری از برنامه حذف بشه؟

MiRHaDi
پنج شنبه 13 مرداد 1384, 00:36 صبح
سلام
بمبت میخوای چجوری منفجر شه ؟
چاشنیش چی باشه ؟
چقدر مخرب باشه ؟
سفارش بده تحویل بگیر با c4
بای

eniak.master
یک شنبه 16 مرداد 1384, 20:02 عصر
با سلام
حقیقتش می خوام یک پروژه بنویسم ولی می ترسم یک وقتی کارفرما دبه کنه و اگه این طور شد بمب منفجر بشه و دک و پوز طرف رو به هم بریزه . C4 یا Tnt یا . . . فرقی نمی کنه . برنامه رو از بین نبره ولی کل برنامه اجرا نشه و هیچ برنامه نویسی نتونه اون رو دست بزنه مگر اینکه خودم برم برنامه رو مجدد نصب کنم . (‌کاری با بانک اطلاعاتی نداشته باشه ) .
در ضمن من راهنمایی الگوریتم خواستم نه سفارش خرید برنامه

javad_hosseiny
یک شنبه 16 مرداد 1384, 20:30 عصر
راه حلی های بسیاری برای این منظور هست
مثلا از پارامتر تاریخ استفاده کن (تاریخ اجرای اول را مد نظر بگیر و هر وقت مدت مشخصی از آن گذشت برنامه ادامه پیدا نکند (برای اطمینان بهتر نیز می تونید کنترل کنید هر وقت تاریخ از اولین تاریخ عقب تر بود (یعنی کاربر تاریخ سیستمش را عوض کرد) کلا برنامه را اجرا نکند )
و یا از متغیری جهت تعداد اجرای برنامه استفاده کنید (که مثلا برنامه قابلیت اجرای برنامه به تعداد 30 تا داشته باشد و بعد از آن جلوگیری کند)
فقط نکته اینکه محل مناسبی را برای نگهداری اطلاعات کلیدی خود انتخاب کنید (رجیستری و یا یک فایل در مسیر داخلی ویندوز و نگه داری اطلاعات بصورت کدشده))
و روش های بسیاری دیگری و ...
البته این نکته را درنظر بگیرید که بهترین حالت را نیز انتخاب کنید بستگی به تخصص و تبحر برنامه نویس دوم (کسی که مثلا قرار است ادامه کار برنامه شما را بدهد) با کمی زمان و تست در مورد برنامه اتان می تواند به جواب برسد ولی حداقل جلوی دستکاری آن توسط آماتورها را گرفته اید

merced
دوشنبه 17 مرداد 1384, 04:32 صبح
در یه برنامه بانک اطلاعاتی بهترین راه اینکه بعد از ذخیره شدهن تعداد مشخصی از رکورد ها بمبت منفجر بشه ..
اگر بعد از 20 با این کار رو بکنب و کارفرما دبه ساز باشه ممکنه براش زیاد مهم نباشه که از برنامه تو استفاده میکنه ولی اگر اطلاعات قابل توجهی رو ذخیره کرده مطمئناً براش میصرفه که برنامه ات رو بخره و پول خوبی هم بده .. مخصوصا اگه برنامه ات رو پسندیده باشه

MiRHaDi
دوشنبه 30 آبان 1384, 02:29 صبح
سلام
از 30 بایت اول هارد دیسکش استفاده کن !
وقتی fdisk هم کنه از بین نمیره
بای