PDA

View Full Version : عجب گرفتاری شدیما!! سوال در مورد session

Mohammad Minaei
چهارشنبه 12 مرداد 1384, 08:02 صبح
سلام دوستان.
آقا در لوکال session ها ثبت می شوند و کار می کنند ولی در هاست اشکال می گیره!!

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/solmohkd/public_html/foojan/public/config.php:14) in /home/solmohkd/public_html/foojan/public/form.php on line 17

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/solmohkd/public_html/foojan/public/config.php:14) in /home/solmohkd/public_html/foojan/public/form.php on line 21

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/solmohkd/public_html/foojan/public/config.php:14) in /home/solmohkd/public_html/foojan/public/form.php on line 43

این پیام خطاشه.
بابا در فایل config.php من فقط 12 خط کد دارم. این چه طوری نوشته 14!!

javad_hosseiny
چهارشنبه 12 مرداد 1384, 10:00 صبح
در رابطه با بحث 12 خط بودن فایل config.php تان احتمالا این فایل توسط فایل دیگری فراخوانی شده و یا در داخل همین فایل فایل دیگر را صدا زدید (include, require)
در رابطه با قبول کردن سیشن در لوکال و عدم پذیرش سیشن در هاست می بایستی در فایل php.ini دقت کنید متغیرهایی جهت تنظیم پذیرش سیش هست (اگر خودتان قابلیت تغییر در فایل php.ini را دارید که چه بهتر واگر ندارد با ادمین سرور ایمیل بزنید و تقاضای فعال کردن این گزینه را بکنید)
فکر کنم گزینه session.auto_start بود
با استفاده از تابع phpinfo می تونید تنظیمات فایل php.ini را ببینید

oxygenws
چهارشنبه 12 مرداد 1384, 11:45 صبح
فایل کانفیگ رو در یک hex editor باز کنید و کاراکتر های اضافی رو حذف کنید.

Mohammad Minaei
چهارشنبه 12 مرداد 1384, 14:39 عصر
فایل کانفیگ رو در یک hex editor باز کنید و کاراکتر های اضافی رو حذف کنید.دستت درد نکنه. کارم راه افتاد. البته قبل از اینکه جوابو بگیدا!!

oxygenws
چهارشنبه 12 مرداد 1384, 21:54 عصر
اگر لطف کنی و برای آیندگان توضیح بدی که مشکل کجا بود خیلی خوب میشه :) ممنون.

Mohammad Minaei
پنج شنبه 13 مرداد 1384, 00:14 صبح
چشم!
مطمئنا در php.ini ی که در لوکال من بود تنظیمی هست که در صورت وجود کاراکتر های غیر قابل ترجمه برای مرورگر اصلا آن ها ارسال نشوند. پس کوکی با هدر هایش راحت ثبت شود.
اما در سرور این تنظیم انجام نشده بود.
به هر حال مشکل به صورت ساده ای حل می شود. فقط کاراکتر های اضافی و یا خوانا برای مرورگر را قبل از ثبت کوکی به سمت کلاینت نفرستید!!

(آقای راد تازگی ها من دارم پی به تجربه شما می برم!! تبریک می گم)

oxygenws
پنج شنبه 13 مرداد 1384, 10:04 صبح
به هر حال مشکل به صورت ساده ای حل می شود. فقط کاراکتر های اضافی و یا خوانا برای مرورگر را قبل از ثبت کوکی به سمت کلاینت نفرستید!!

خوب عزیز من، روش کارت رو توضیح بده.... این متغیر تو php.ini کدومه . چیکار کردی و .... :)
خلاصه سعی کن یه جوری بنویسی که من گاگول هم بتونم درست کنمش :)

(کدوم تجربه؟!)

Mohammad Minaei
پنج شنبه 13 مرداد 1384, 13:47 عصر
این متغیر تو php.ini کدومه
می گردم پیداشنو می کنم!

(کدوم تجربه؟!)
شکسته نفسی می فرمایید!!

اگه قضیه عمومیه که بیشتر توضیح بدید
آخه شما پست های آقای راد رو ببینید. اصلا تابلو- هه خیلی تجربه دارن.

Behrouz_Rad
شنبه 15 مرداد 1384, 19:25 عصر
شما لطف دارید.
بهتره که تعاریف و تمجید ها به صورت پیغام خصوصی ارسال بشه تا امید جان هم شاکی نشن.
مرسی.