PDA

View Full Version : سوال: backupاز ديتا بيس روي هاست

sama552
دوشنبه 17 آبان 1389, 14:14 عصر
سلام دوستان من نميدونم اين سئوال رادر تالار مناسبي مطرح كردم يا نه
ولي لطفا اگر كسي ميدونه كمك كنه
من يك سايت بااستفاده از asp.net,ديتابيس اش هم sql2005 اون رو روي هاستي كه خريداري كردم آپلود كردم حالا ميخوام بدونم كه چطور ميشه از ديتا بيسم backup بگيرم در صورتي كه به درايو هاي سروري كه ديتا بيسم روي اون قرار داره دسترسي ندارم؟

maxpayn2
دوشنبه 17 آبان 1389, 14:27 عصر
بسته به کنترل پنل هاست روش های مختلفی هست ، بهترین کار تماس با پشتیبانی هاست

MoslemMaleki
دوشنبه 17 آبان 1389, 14:31 عصر
سلام
اگر از کنترل پنل plesk یا helem دارای، خوب خیلی راحت با استفاده از امکانات سایت خودت.
اگر هم میخوای خیلی دقیق عمل کنی، از کوری زیر استفاده کن:

ltr_inline]
[ltr_inline]

GO

BACKUP DATABASE DBSQL

TO DISK = 'C:\SQLServerBackups\AdventureWorks2008R2.Bak'
WITH FORMAT,
MEDIANAME = 'SQLServerBackups',
NAME = 'Full Backup';
GO

sama552
سه شنبه 18 آبان 1389, 08:11 صبح
سلام
اگر از کنترل پنل plesk یا helem دارای، خوب خیلی راحت با استفاده از امکانات سایت خودت.
اگر هم میخوای خیلی دقیق عمل کنی، از کوری زیر استفاده کن:

ltr_inline]
[ltr_inline]

GO

BACKUP DATABASE DBSQL

TO DISK = 'C:\SQLServerBackups\AdventureWorks2008R2.Bak'
WITH FORMAT,
MEDIANAME = 'SQLServerBackups',
NAME = 'Full Backup';
GO

ممنون
ولي من دقيقا متوجه منظورتون نشدم
اولا منظورتون از با استفاده از امكانات سايت چيه؟
بعد اين كوئري اي كه اينجا نوشتيد در درايو c ي سرور ذخيره مي كند كه من به اون دسترسي ندارم
درضمن پنل من pleskاست

aserfg
سه شنبه 18 آبان 1389, 09:14 صبح
سلام به شما دوست عزیز :
روش کلی برای کار با دیتابیس اعم از بک آپ و ری استور و اکسپورت داده و.....شما به وسیله sqlmanagement به دیتابیس وصل می شین و هر کاری رو که دوست داشتین انجام می دین . به همین راحتی.

alonemm
سه شنبه 18 آبان 1389, 09:51 صبح
دوست من شما با دریافت IP یا DNS قسمت SQLSERVER از پشتیبانی ساتتون میتوند با داشتن User,passwordi که تعریف کردید از کامپیوتر خودتون به سرور وصل بشید و عملیات پشتیبانی و بازگردانی اطلاعات پایگاه داده خودتونو انجام بدید.

sama552
سه شنبه 18 آبان 1389, 10:01 صبح
سلام به شما دوست عزیز :
روش کلی برای کار با دیتابیس اعم از بک آپ و ری استور و اکسپورت داده و.....شما به وسیله sqlmanagement به دیتابیس وصل می شین و هر کاری رو که دوست داشتین انجام می دین . به همین راحتی.
سلام
من اين كار ها را با ديتا بيس لوكال به راحتي انجام ميدم ولي مشكل من الان اينه كه به درايوها ي سرور م دسترسي ندارم كه در بتونم از اون backup بگيرمsqlmanagement

sama552
سه شنبه 18 آبان 1389, 10:18 صبح
دوست من شما با دریافت IP یا DNS قسمت SQLSERVER از پشتیبانی ساتتون میتوند با داشتن User,passwordi که تعریف کردید از کامپیوتر خودتون به سرور وصل بشید و عملیات پشتیبانی و بازگردانی اطلاعات پایگاه داده خودتونو انجام بدید.
من اطلاعات sqlmanagement ام رو دارم و به راحتي به اون وصل ميشم ولي مشكلم اينجاست كه هنگام بكآپ گيري چون به درايو هاي سرورام دسترسي ندارم نمي دونم چه مسيري را براي ذخيره سازي بدم؟