PDA

View Full Version : حرفه ای: رسم نمودار

masoodlising
دوشنبه 17 آبان 1389, 15:28 عصر
با سلام خدمت همه دوستان.من قصد دارم 5 مورد از افرادی که مشکل شنوایی براثر آلودگی صوتی دارند رو با افراد عادی مقایسه کنم.نمودارهای نوار گوش این افراد وافراد سالم رو با VB.NET رسم کنم وبا اضافه کردن آیتم هایی (اگه آیتمی درنظر دارید راهنماییم کنید) به نرم افزار اطلاعات بدم نتیجه بگیرم.لطفاٌ در مورد طریقه رسم و...... راهنماییم کنید.

reza_edu
دوشنبه 17 آبان 1389, 21:56 عصر
سلام دوست میخوای اعداد نمودار هات رو دستی وارد کن یا مثلا از دیتابیس بخونی من تو مورد اول میتونم کمکت کنم البته اگه میخوای پیام خصوصی بده اینو میگم که دیگه این صفحه رئو نگاه نمیکنم اگه تو این صفحه خواسته باشی خوب من متوجه نمیشم.:متفکر:

masoodlising
سه شنبه 18 آبان 1389, 14:45 عصر
با سلام. رضاجان خیلی خوشحال شدم که یکی پیدا شد به من کمک کنه.من می خوام اعداد رو دستی وارد کنم(البته اگه از دیتابیس بخونه که بهتره)ولی درمورد همون کمکم کن.درضمن به تو پیام خصوصی هم دادم اما فعلاً جوابی نگرفتم.

omid-vbAuto
سه شنبه 18 آبان 1389, 22:58 عصر
با سلام. رضاجان خیلی خوشحال شدم که یکی پیدا شد به من کمک کنه.من می خوام اعداد رو دستی وارد کنم(البته اگه از دیتابیس بخونه که بهتره)ولی درمورد همون کمکم کن.درضمن به تو پیام خصوصی هم دادم اما فعلاً جوابی نگرفتم.

دوست عزیز این کار ساده ای هم میتونی دستی اعداد رو بدی و هم از طریق دیتا بیس و هم اینکه از طریق فرمول.
کامپوننت های متعددی این کار رو انجام می دن بسته به انتظار گرافیکیت می تونی از این کامپوننت ها استفاده کنید:
1-MSChart
2-telerik
3-zgraf
و ...

b.mahsa
سه شنبه 18 آبان 1389, 22:59 عصر
مشکل نحوهی استفاده از chart هست ؟
برای chart میتونید از MS chart استفاده کنید . یا کامپوننت هایی که برای رسم Chart هستند.