PDA

View Full Version : کد درحال اجرا

aleas2
دوشنبه 17 آبان 1389, 15:16 عصر
سلام خسته نباشید فرض کنین من تو یه پروژه 100 خط کد نویسی کردم میخوام یه command بسازم وقتی روش کلیک میکنی بگه الان کدوم کد یا دستور از این از 100 خط در حال اجرا هسته بعد همون کد رو Refresh کنه آیا شدنی هسته؟

//mohammad
دوشنبه 17 آبان 1389, 16:47 عصر
با سلام
به نظر من شما دو راه دارید
1- روش ساده و غیر حرفه ای : یک متغیر به عنوان کانتر تعریف کنید و بعد از اجرای هر خط یک واحد به آن اضافه کنید سپس در button مقدار آن متغیر را نمایش دهید.
با این کار متوجه می شوید تا کنون کدام خطوط برنامه اجرا شده اند.

2-استفاده از threading کردن برنامه: من این روش را در #c انجام دادم و جواب داد .

در این خطوط را به عنوان Thread هایی مجزا در نظر می گیریم و با استفاده از یک تابع متوجه می شویم کدام خط در حال اجرا است.
روش دوم سخت تر و زمان بر است.

returnx
دوشنبه 17 آبان 1389, 16:53 عصر
- روش ساده و غیر حرفه ای : یک متغیر به عنوان کانتر تعریف کنید و بعد از اجرای هر خط یک واحد به آن اضافه کنید سپس در button مقدار آن متغیر را نمایش دهید.
با این کار متوجه می شوید تا کنون کدام خطوط برنامه اجرا شده اند.

این روش خیلی بهتره و برای Refresh هم میتونید برای هر خط یک Label در نظر بگیرید و از دستور GOTO استفاده کنید...
کلا کار جالبی نیست...

aleas2
دوشنبه 17 آبان 1389, 18:18 عصر
خب من حالا فهمیدم کدوم کد در حال اجرا هسته راه بهتری بجز gotoنیسته که یه خط برگرده عقب دوباره اجرا بشه؟

returnx
دوشنبه 17 آبان 1389, 18:44 عصر
خب من حالا فهمیدم کدوم کد در حال اجرا هسته راه بهتری بجز gotoنیسته که یه خط برگرده عقب دوباره اجرا بشه؟
میشه بگید واسه چی به این کار نیاز دارید؟

aleas2
دوشنبه 17 آبان 1389, 19:12 عصر
من برنامه ای نوشتم که کارش با اینترنته جستجو تو سایتا کارش هسته کاهی اوقات اینترنت سرعتش یه لحظه کم میشه یا قطع میشه باعث میشه برنامه رو یه کد گیر کنه اگر رفرش بکنم درست میشه

sajjad_india
سه شنبه 18 آبان 1389, 10:57 صبح
من برنامه ای نوشتم که کارش با اینترنته جستجو تو سایتا کارش هسته کاهی اوقات اینترنت سرعتش یه لحظه کم میشه یا قطع میشه باعث میشه برنامه رو یه کد گیر کنه اگر رفرش بکنم درست میشه

سلام
منم خیلی وقته دنبال یه برنامه هستم که کلمه ای رو به برنامه بدیم بره تو گوگل سرچ کنه و بعدش گزارش تمامی لینکهایی رو که از گوگل در یافت میکنه رو در یه لیست باکس نشون بده
میشه کمی در مورد این برنامت توضیح بدی ؟ آیا این برنامت همین برنامه ای هست که من دنباشم ؟
ممنون میشم راهنمایی لازم رو بکنی به من مرسی ازت

aleas2
سه شنبه 18 آبان 1389, 21:16 عصر
نه برنامه من کارش یه چیز دگه هسته ولی اینی شما گفتین کمی وقت میخواد کار سختی نیست شما با WebBrowser کار کردین؟