PDA

View Full Version : درخواست ocx جهت تغییر رنگ و ... توسط کاربر برای کلیه فرمها

amin_ir
دوشنبه 17 آبان 1389, 19:37 عصر
با سلام خدمت دوستان متخصص
در درجه اول اگر کسی از دوستان ocx تغییر رنگ کلیه فرمها را داره بنده را بی نصیب نذاره ، قابل ذکر است که چند نمونه در نت پیدا کردم که قابل دانلود نبود.
در درجه دوم لطفا بفرمایید با دستور For each چگونه می شود خاصیت(properties) فرمها را تغییر داد ، بعنوان مثال بتوان با قرار دادن این لوپ در یک کامند و اجرای کامند رنگ پس زمینه کلیه فرمهای برنامه را تغییر داد .
با تشکر

amin_ir
سه شنبه 18 آبان 1389, 17:07 عصر
دوستان محترم کسی قصد پاسخ نداره ؟

RESMAILY
چهارشنبه 19 آبان 1389, 09:21 صبح
به نام خدا
با سلام. عجالتا عرض مي شود كه گمان نكنم اين موضوع نياز به آكتيواكس ذاشته باشد و با امكانات خود آكسس مي شود اين كاررا انجام داد.
دوم اگر منظورتان را درست فهميده باشم، حلقه مزبور را بايد در ذيل ALLFORMS استفاده كنيد. عبارت را در
objectbrowser جستجو كنيد مثال خوبي هم دارد.

amin_ir
دوشنبه 08 آذر 1389, 16:27 عصر
اگر منظورتان مثال زیر است که باید خدمتتان عرض کنم تنها این تابع اسامی فرمهای لود شده را بر می گرداند ولی احتمالا از همین راهها امکان نتیجه گرفتن برای تغییر برخی خواص کلیه فرمها قابل انجام است ، من که هر کاری کردن نتونستم خاصیت بک گراند کلیه فرمها با حلقه for each تغییر بدهم اگر شما راهی دارید ممنون می شوم از راهنماییتون استفاده کنم.

AllForms Collection Example@import url(/Office.css);
Sub AllForms()
Dim obj As AccessObject, dbs As Object
Set dbs = Application.CurrentProject
' Search for open AccessObject objects in AllForms collection.
For Each obj In dbs.AllForms
If obj.IsLoaded = TRUE then
' Print name of obj.
Debug.Print obj.Name
End If
Next obj
End Sub

RESMAILY
جمعه 08 بهمن 1389, 14:50 عصر
به نام خدا
با سلام دوست عزيز مراببخشيد كه در اثر ماجرايي ادامه بحث متوقف ماند و بعد هم فراموش كردم. اگر تابحال دوستان راهنمايي نكرده اند شما به نمونه پيوست نگاهي بيندازيد. كاملا قابل استفاده است.

amin_ir
یک شنبه 10 بهمن 1389, 21:49 عصر
به نام خدا
با سلام دوست عزيز مراببخشيد كه در اثر ماجرايي ادامه بحث متوقف ماند و بعد هم فراموش كردم. اگر تابحال دوستان راهنمايي نكرده اند شما به نمونه پيوست نگاهي بيندازيد. كاملا قابل استفاده است.

دوست عزیز با اینکه این برنامه اون چیزی که مد نظرم بود نبود ولی بسیار کار جالبی بود که قطعا برای برخی از کارهایم قابل استفاده می باشد ، بسیار سپاسگذارم