PDA

View Full Version : سوال: چگونگی نمایش محتویات DropDownList های وابسته به هم

taraneh.2006
سه شنبه 18 آبان 1389, 07:25 صبح
من یه فرم با عنوان نوبت دهی مدیران دارم که کاربر بعد از login کردن به اون هدایت میشه،بعد از login توی این فرم نام کاربری و نام و نام خانوادگی کاربر وارد شده نشون داده میشه، سه تا DropDownList هم توی فرمم هست که اولی برای انتخاب مدیر مورد نظر به جدول مدیران Bind شده، دومی برای انتخاب تاریخ های تعیین شده از طرف مدیر به جدول تاریخ Bind شده و سومی برای انتخاب زمان مربوط به تاریخ انتخابی به جدول زمان Bind شده
کلید خارجی جدول تاریخ، ID جدول مدیر و کلید خارجی جدول زمان ID جدول تاریخه، توی برنامه ام از DataSet و ObjectDataSource استفاده کردم، مشکلی که الان دارم اینه که چطور بعد از انتخاب مدیر مورد نظر، در DropDownList دوم فقط تاریخ های مربوط به اون مدیر نمایش داده بشه و بعد هم با انتخاب یک تاریخ خاص توی DropDownList سوم فقط زمان های تعیین شده برای اون تاریخ نشون داده بشه
ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه که توی DataSet موقع Config کردن هرجدول چی بنویسم و یا کلا باید چی کار کنم که که این مشکل حل بشه

alonemm
سه شنبه 18 آبان 1389, 10:23 صبح
دوست من :
شما در رویداد chengh هر مدیر id گزینه انتخاب شده رو گرفته و قسمت تاریخ رو بر اساس اون دوباره بایند کنید.