PDA

View Full Version : سوال: مشکل در نصب مک آفی

razeghi_loved
سه شنبه 18 آبان 1389, 22:48 عصر
من مک آفی نسخه اینترپرایز رو روی سرور نصب کردم نسخه 8.5 و 8.7 هم تست کردم می خوام کاری کنم که به صورت خودکار روی تمام کلاینت ها نصب بشه همه کاری کردم نشده فقط ایجنت روی کلاینت ها نصب می شه اما خود مکافی نصب نمی شه چی کار باید بکنم

hghyami
چهارشنبه 19 آبان 1389, 23:55 عصر
http://www.mcafee.com/us/enterprise/products/security_management_console/epolicy_orchestrator.html

۲ بار بیشتر باهاش کار نکردم ولی‌ هم میتونی‌ از طریق خود AD Group Policy بدیش به کلینت‌ها یا از management console khodesh. (epolicy رو میگم)

razeghi_loved
چهارشنبه 03 آذر 1389, 13:58 عصر
ممنون اما من قبلاً تمام رهای این فایل رو رفتم اما کار نکرد و فقط agent روی کلاینت ها نصب شد خود آنتی ویروس نصب نشده؟

hghyami
چهارشنبه 03 آذر 1389, 14:59 عصر
چه عرض کنم... اگر میتونی‌ یک کوری منرو وصل کن به این سرور یک نگاهی‌ بندازم ببینم چرا... چون من خودم ۲ بر بیشتر باهاش کار نکردم ولی‌ راحت بود نصب و غیرش. من از Citrix GotoAssist استفاده می‌کنم. خواستی‌ یک pm بده.

razeghi_loved
چهارشنبه 03 آذر 1389, 21:50 عصر
شبکه راه به خارج نداره( اینترنت) این برنامه چی هستش یکم توضیح می دی و لینک دانلودش رو؟

hghyami
چهارشنبه 03 آذر 1389, 23:42 عصر
Goto Assist مثل TEAM Viewer هست.

razeghi_loved
پنج شنبه 04 آذر 1389, 00:21 صبح
آهان حالا چه ربطی به موضوع من داشت من نمی خوام تک تک روی همه سیستم ها بشینم مک آفی نصب کنم آخه مک آفی این قابلیت رو داره حالا چه طوری باید درست کنم نمی دونم

hghyami
پنج شنبه 04 آذر 1389, 03:51 صبح
مگه من میگم دونه دونه نصب کن، بخاطر همین هم اون فایل هارو گذشتم که خودت بخونی‌ ببینی‌، اگر همون رو دنبال کنی‌ انجام میشه. gotoassist هم برای این بود که اگر خواستی‌ منرو وصل کنی‌ و من هم یک نگاهی‌ بندازم.

razeghi_loved
جمعه 05 آذر 1389, 22:29 عصر
تو شبکه اینترنت نداریم!
اون برنامه چه طوری کار می کنه با استفاده از اینترنت؟
برنامه رو داری؟

hghyami
شنبه 06 آذر 1389, 17:20 عصر
gotoassist سرویس Online هست و اینطوری نیست که سافتور باشه دانلود کنی‌. رجیستر میکنی‌ پول میدی و غیره... c.r.a.c.k و اینجور چیزا هم نداره خیالت رو راحت کنم